Bitcoin

ABD’li Siyasetçi, Sepetindeki 9 Altcoin’i ve İddialarını Açıkladı!

ABD’li siyasetçi ve kripto para savunucusu David Gokhshtein, 2022’de izlenebilecek en yeterli altcoin projelerinin listesini paylaştı. Ayrıyeten piyasaya dair genel kestirimlerini de aktardı. Kriptokoin.com olarak yorumlarını paylaşıyoruz…

David Gokhshtein, 2022’de piyasalarda ne bekliyor?

Piyasadaki son gerilemeden bahseden Gokhshtein, uzun periyodik öteki bir gerileme gelse bile, kripto para ünitelerine ve onları destekleyen Blockchain teknolojisine olan itimadının sarsılmayacağını; bunun büyük bir finansal kar elde etmekten daha fazlası olduğunu söyledi. Yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) 2021’in sonunda sırasıyla 100.000 dolar ve 10.000 dolar üzere yüksek fiyat maksatlarının çok altında kalacağı gerçeğiyle karşı karşıya kaldığında Gokhshtein kısa vadeli yenilgiyi kabul etti.

Lakin uzun vadede hala yükseliş eğilimindeydi. 2022’nin birinci çeyreğinde yükselişin devam edeceği ve sonunda bu fiyat noktalarına ulaşacağı konusunda optimist olduğunu belirtiyor. Tekrar de Gokhshtein, Bitcoin ve Ethereum için daha yavaş ve istikrarlı bir hareketin önde gelen iki kripto için en düzgünü olabileceğini söyledi. Kripto evangelisti, bu türlü bir rallinin geçmiş boğa piyasalarından “daha organik” olacağını söyledi.

İşte Gokhshtein’ın radarındaki altcoin projeleri!

Aşağıdaki sekiz altcoin, Gokhshtein’in en çok güvendiğini söylediği altcoin’lerdir. Bu kripto para ünitelerinin yanı sıra Bitcoin ve Ethereum yatırımlarının da mevcut olduğunu belirtti.

  • Chainlink (LINK): Piyasa bedeli 9 milyar dolar olan Chainlink, Blockchain’lere harici data sağlayan, merkezi olmayan bir oracle ağıdır.
  • Polkadot (DOT): Piyasa kıymeti 24.8 milyar dolar olan Polkadot (DOT), iletilerin ve varlıkların çapraz transferine müsaade verebilecek farklı teknik niteliklere ve özelliklere sahip Blockchain’leri bağlamak için tasarlanmış çok zincirli bir protokoldür.
  • VeChain (VET): Piyasa pahası 5.3 milyar dolar olan VeChain, tıp ve güç üzere gerçek dünya sanayileri için bilgi problemlerini çözmeyi uman layer 1 akıllı kontrat platformudur.
  • Hedera (HBAR): Piyasa bedeli 5.6 milyar dolar olan Hedera, şahısların ve işletmelerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına imkan tanıyan bir platformdur.
  • XRP: 42.2 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile XRP, ödemelerin dünya genelinde anında ödenmesini sağlayan bir kriptodur. XRP, 12 ay evvel SEC’in Ripple’a 1.3 milyar dolarlık bir dava açmasıyla düştü, lakin düzenleyici netlik ortaya çıkarsa Gokhshtein XRP’de yükselişe devam ettiğini belirtti.
  • Ecomi (OMI): Piyasa bedeli 1 milyar dolar olan Ecomi, kullanıcıların sanal öğelerin ticaretini yapmasına imkan tanıyan bir toplumsal ağa sahip bir şirket. Gokhshtein, DC ile NFT lisans muahedesi imzalayan şirket hakkında daha fazla şey duymak istediğini söyledi.
  • Cardano (ADA): 43.1 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile Cardano, insanları Blockchain’de merkezi olmayan uygulamalar oluşturma konusunda yetkilendiren bir platformdur. Gokhshtein, bu tokenı ETH için en düzgün tamamlayıcı olarak isimlendirdi.
  • Harmony (ONE): 2.8 milyar dolarlık piyasa bedeli ile Harmony, merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını teşvik etmek için tasarlanmış bir platform. Gokhshtein, daha az bilinen bu tokenın Polygon’dan daha âlâ olabileceğini argüman etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.