Alt Coin

ABD’li Siyasetçiden Shiba Inu ve Dogecoin Yorumu!

En büyük iki göğüs coin olan Shiba Inu ve Dogecoin, Amerikan siyasi telaffuzuna nüfuz etti. Arizona Eyalet Senatörüne nazaran, Shiba Inu ve Dogecoin özgürlüğü temsil ediyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Shiba Inu ve Dogecoin, Amerikan siyasi telaffuzuna nüfuz etti!

Arizona Eyalet Senatörü Wendy Rogers bir tweet’te bu paraları anlamadığını sav ediyor, fakat insanların istedikleri kripto para ünitelerini satın alabilmeleri gerektiğini savunarak özgürlüğe vurgu yapıyor. Wendy Rogers geçen hafta Arizona’da Bitcoin’i yasal para yapmak için bir yasa tasarısı sundu.

Pazartesi günü, seçim reddi hareketinin bir modülü olduğu ve manşetlere bahis olan kışkırtıcı yorumlar yaptığı için ün kazanan Trump yanlısı Cumhuriyetçi, Bitcoin ve başka kripto para ünitelerinin emlak vergilerinden muaf tutulmasını da önerdi.  Kendini dışlanmış hisseden XRP topluluğunun üyeleri, Rogers’ın Twitter hesabına Ripple kontaklı kripto para ünitesinden bahsederek spam göndermeye başladı. Politikacı, takipçilerine tartışmalı kripto para ünitesi hakkında birkaç soru sordu.

Arizona Eyalet Senatörü, Ripple tartışmasını alevlendirdi

Beklendiği üzere, tweet’i Bitcoin ve XRP savunucuları ortasında bir diğer yorgun tartışmayı ateşledi. On-chain analist Dylan LeClair, XRP Ordusunu öfkelendirerek kripto parayı “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi. Ripple, kayıt dışı XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu tarafından dava edildi.

Rogers, kripto para yatırımcılarını kazanmaya çalışan tek çok sağ siyasetçi değil. Cumhuriyetçi Ohio Senatosu adayı Josh Mandel, en büyük kripto para birimine olan desteğini beceriksizce açıkladıktan sonra, geçen ay Twitter’da geniş çapta alay konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.