Alt Coin

ABD’nin Borsa Devi, 5 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Patladı!

Kripto para borsalarının yaptığı listeleme haberleri, altcoin fiyatlarında önemli bir tesire sebep oluyor. Bu tesir, çoğunlukla olumlu oluyor. ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, platforma yeni altcoin’ler etkileyeceğinin haberini verdi. Bu durum, kelam konusu altcoin’lerin fiyatında sıçrama yaşanmasına neden oldu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Coinbase, 5 yeni altcoin listeleyecek

Dün akşam yaptığı bir duyuruya nazaran ABD merkezli ünlü kripto para borsası Coinbase, platforma 5 yeni altcoin ekliyor. Bu duyurunun akabinde fiyatlar yükseliş yaşadı. Coinbase’in platforma ekleyeceği altcoin’ler ve fiyatlarındaki değişimler ise şu biçimde:

  • Cryptex Finance (CTX): Ethereum’un akıllı mukavele sistemini kullanan Cryptex, merkeziyetsiz, açık kaynaklı finansal tahliller oluşturmaya odaklanmıştır. CTX, duyurunun akabinde 7.31 dolardan 13.52 dolara kadar yükseldi ve yüzde 50’ye yakın bir yükseliş kaydetti.
  • DIA (DIA): DIA (Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı), piyasa aktörlerinin sağlam datalar elde etmesini, tedarik etmesini ve paylaşmasını sağlayan açık kaynaklı bir oracle platformudur. DIA, duyurunun akabinde 0.73 dolardan 1.23 dolara kadar yükseldi ve yüzde 50’nin üzerinde kıymet kazandı.
  • Maple (MPL): Maple, merkezi olmayan bir kurumsal kredi piyasasıdır. Maple, borçlulara büsbütün zincir üzerinde tamamlanmış şeffaf ve verimli finansman sunar. MPL, duyurunun tesiriyle 9.84 dolardan 12.7 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında yüzde 20’lik bir artış yaşamış üzere görünüyor.
  • Pluton (PLU): Coinbase’in listelemesiyle en büyük yükselişi yaşayan coin, PLU oldu. Coin, 6.30 dolardan 18 dolara kadar yükseldi ve yazım sırasında yüzde 90’lık bir performans sergiliyor. Pluton (PLU), Ethereum platformunda çalışan ve 2016’da piyasaya sürülmüş olan bir kriptodur.
  • Unifi Protocol DAO (UNFI): Unifi Protocol DAO, çağdaş teknolojiyi finans dünyasına getirmeyi hedefliyor. UNFI tokenı, duyurunun akabinde 4.31 dolardan 6.74 dolara kadar yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.