Alt Coin

Açığa Çıktı: Balinalar, Süratle Bu 4 Altcoin’den Alıyor!

Zincir üstü bilgiler sunan WhaleStats, son yirmi dört saat içinde, en büyük 1.000 Ethereum (ETH) balinasından kimilerinin, altcoin alımları yaptığını paylaştı. Platforma nazaran balinalar Terra (LUNA) ile birlikte büyük ölçülerde FTT ve Polygon’un mahallî tokenı MATIC’i satın aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Büyük ETH sahipleri favori altcoin projelerini almaya devam ediyor

WhaleStats platformu tarafından yayınlanan son tweet’lere nazaran, ortalarında 4. sırada yer alan en büyük Ethereum balinalarından birisi, fiat olarak toplam 5.529.716 dolara denk gelen 4 milyon MATIC satın aldı. Öte yandan, WhaleStats’ta 105. sırada yer alan bir öbür yatırımcı 637.148.906 dolar kıymetinde 15.720.427 FTX Token (FTT) aldı. 4. sıradaki balina, 6.725.700 dolara muadil 135.000 LUNA satın aldı.

Hasebiyle MATIC, LINK ve FTT, en uygun 1.000 Ethereum balinasının son vakitlerde bahis oynadığı ve bu paralardan hayli fazla satın aldığı kripto varlıkları oldu. Daha evvel de bildirdiğimiz üzere, 297. sıradaki balina, geçtiğimiz günlerde yaşanan piyasa düşüşünün ortasında yaklaşık 3 milyon MATIC tokenı satın almıştı.

17 Ocak’ta öteki bir ETH balinası varlıklarına 2,3 milyon ekledi ve isimsiz bir balina 3,8 milyon MATIC’i Binance’den taşıdı. Bu süreçler 14,6 milyon dolara denk geliyor. Ayrıyeten, iki hafta evvel 506. sırada yer alan bir ETH balinası tarafından 1,3 milyon dolar bedelinde FTT satın alındı. WhaleStats bilgilerine nazaran, Shiba Inu şu anda en büyük ETH balinalarının elinde tuttuğu USD bedeline nazaran en büyük token olmaya devam ediyor. Öte yandan balinalar, portföylerinin yüzde 14,69’una denk gelen bir ölçüde, 1.5 milyar dolarlık FTT tutuyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.