Alt Coin

Açıklandı: BSC Balinaları, En Çok Bu Altcoin ile Oynuyor!

WhaleStats tarafından sağlanan bilgilere nazaran, göğüs tabanlı kripto para ünitesi Dogecoin (DOGE), gün içinde en büyük Binance Smart Chain (BSC) altcoin balinaları ortasında en çok süreç gören coin oldu. Bu yazıda, balina süreçlerini ve Dogecoin’in son fiyat hareketlerini inceleyelim.

BSC balinaları Dogecoin’i yağmaladı

WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından yapılan bir güncellemeye nazaran DOGE, en büyük 1.000 BSC balinası ortasında en çok süreç gören coin oldu. Balina dedektifinin varsayımlarına nazaran, en büyük 1.000 BSC balinasının toplam varlığı 46.6 milyon dolara ulaşıyor. WhaleStats, balinaların altcoin birikimlerini aşağıdaki tabloda paylaştı.

Altcoin 0,1 dolar dayanağına yaklaşıyor

DOGE, Cuma gününden itibaren %8 düşüşle 0.15 dolardan süreç görüyordu. Meme tabanlı kripto para ünitesinin olumsuz fiyat hareketi, Asya saatlerinde daha geniş bir kripto piyasası satışlarının kesimiydi. Bitcoin 35.000 doların altına düştü ve altcoin projelerinin birçok önder kriptonun düşüşünü izledi. IntoTheBlock’tan alınan datalara nazaran DOGE, BTC ile 0.7’lik değerli ölçüde yüksek bir düzeltmeye sahip. Yazım sırasında, göğüs coin önderi son 24 saate %17 kayıpla 0.1269 dolardan süreç görüyor. Geçen haftaya nazaran %33.00 kıymet kaybeden DOGE, en büyük çıkışını yaptığı 2021 Nisan aylarındaki düzeylerine geri döndü. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Dogecoin’e dair son gelişmelerde, Tesla CEO’su Elon Musk elektrikli arabaların DOGE ile satın alınabileceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.