Alt Coin

Açıklandı: İşte Yükseliş ve Düşüş Beklenen Altcoin’lerin Listesi!

Kripto yatırımcılar ortasında yapılan araştırmalara nazaran kripto traderlar artık Ethereum, Solana ve diğer iki ETH rakibini tercih ediyor. Haftalık trader anketlerinden elde edilen dataları kullanarak kripto pazarından daha yeterli performans gösteren otonom bir bot, Ethereum, Solana ve iki ek akıllı kontrat altcoin projesine yanlışsız bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Yükselen altcoin projeleri

Real Vision Bot, finansal içerik platformu Real Vision hayranlarından bilgi almanın ve trader hassaslığını ölçmenin bir yolu olarak nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Mortiz Seibert tarafından geliştirildi. Real Vision, botun, sırf traderların tercihlerini inceleyerek, en güzel 20 kriptodan oluşan toplam sepeti %20’den fazla geride bırakma konusunda ‘şaşırtıcı’ bir rekora sahip olduğunu söylüyor. En son anket sonuçları, geçen haftaya kıyasla en tanınan bir düzine kripto varlığın hafif bir yine dağılımını gösteriyor. Yatırımcılar hala Ethereum’da (ETH) çok hacimli bir portföyü tercih ediyor ve iştirakçilerin %39’u ETH‘yi bir numaralı kripto para olarak seçiyor.

Akıllı kontrat platformu rakibi Solana (SOL) %33 ile ikinci sırada yer alırken, onu %24 ile açık kaynaklı, merkezi olmayan blockchain ağı Algorand (ALGO) izliyor. Kral kripto Bitcoin (BTC) ve akıllı mukavele platformu Avalanche (AVAX), %23 ile dördüncü sırada yer aldı. Çok zincirli ölçekleme tahlili Polygon (MATIC) ve zincirler ortası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT), sıralamalarda çok geride kaldı. En uygun 10 kripto varlığı, stablecoin odaklı Terra (LUNA), merkezi olmayan oracle Chainlink (LINK) ve kripto borsası Binance’in yardımcı programı tokeni BNB’ydi. Çabucak gerisinde, bir çift ölçeklenebilir merkezi olmayan blockchain platformu, Cardano (ADA) ve Elrond (EGLD) vardı. Sanal oyun dünyası Decentraland (MANA), spor odaklı Chiliz (CHZ), değiştirilemez token (NFT) entegratörü Enjin Coin (ENJ) ve ölçeklenebilir blockchain platformu Fantom (FTM) bu hafta birinci on ikiden düştü.

Metod ne kadar sağlam?

Real Vision Bot’un anketlerine katılanların, oy vermek için kelam konusu kriptoya sahip olmaları gerekmiyor. Botun yaratıcısı Moritz Seibert, Real Vision ile yaptığı röportajda, onu kripto ekosistemindeki başka varlıkları yenebilen bir “hive mind” (kovan zihni) olarak tanımlıyor. Şöyle diyor Seibert:

Bu bot hakikaten büyüleyici zira bir araştırma projesi olarak başladı, burada haftalık anketlere dayalı kağıt portföyler çalıştırmak için onu Real Vision Exchange ile ilişkilendirdik, burada öğrenmek istediğimiz şey, bunu yapabilecek bir Real Vision kovan zihni olup olmadığıydı. Piyasaları yenebilir ve bu tıpkı vakitte Real Vision platformunda röportaj yapılan profesyonelleri de yenebilir. Ve ortaya çıktığı üzere, bot tarafından yönetilen kripto portföyünün, uzmanların ve piyasanın çok ötesinde bir kovan zekalı kripto portföyü var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.