Alt Coin

ADA ve Bu 10 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Sıcak Gelişmeler Var!

Kripto dünyası akıl almaz bir süratle dönerken izlemesi de epeyce sıkıntı oluyor. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için altcoin projelerindeki en son gelişmelere bir göz attık ve kısa bir bülten hazırladık.

Altcoin piyasasındaki en son gelişmeler

Son 7 günde %20,79 artan önder altcoin Ethereum’da Whale Alert’ın tespitlerine nazaran 1,3 milyar dolar pahasında token anonim cüzdanlar ortasında transferi edildi.

Pyth Network ile AAX Exchange yeni data idare sistemi için paydaşlık kurdu. Yeni entegrasyonla, traderlar artan piyasa oynaklığının ortaya çıkardığı fırsatları kaçırmayacak. Bu nedenle uzmanlara nazaran AAX’in data ağı, kripto sahnesindeki en gelişmiş ağlardan biri haline gelebilir.

UniX Launchpad, birinci AAA oyununu listeliyor. UniX Blockchain loncası, kendi IGO fırlatma rampasını piyasaya sürdü: Karmaverse. Uzmanlar bu gelişmenin, proje için büyük bir kilometre taşı olduğunu söylüyor.

Cardano (ADA) artık profesyonel traderlar için Japon kripto borsasında süreç görmeye başlıyor. Japon kripto borsasının profesyonel kolu olan Bitpoint Pro, Cardano’nun Perşembe gününden itibaren trade’e hazır olduğunu duyurdu.

Ola Finance ile Flare paydaşlık kuruyor. Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) topluluklarına odaklanan EVM uyumlu bir Blockchain olan Flare takımı tarafından yapılan basın açıklamasına nazaran, özelleştirilmiş programlanabilir kredi eserleri platformu olan Ola Finance ile bir iştirak mukavelesi imzalandı.

Ölçeklenebilir olmayı hedefleyen bir Blockchain olan Algorand (ALGO)’ın destekleyicisi Algorand Vakfı, JPMorgan eski yöneticisi Staci Warden’ı CEO olarak atadı. Vakıf tarafından yapılan açıklamada, yeni CEO Staci Warden’ın Eylül 2021’den beri vakfın idare konseyinde yer aldığını belirtildi.

EOS Vakfı, şirketin 2017 EOS birinci kripto para teklifini işlemesi nedeniyle Block.one’dan 4,1 milyar dolarlık ziyan talep ediyor. EOS blok üreticileri, firma ile bir uzlaşmaya varamadıkları için daha evvel Block.one’a token dağıtımını durdurmak gayesiyle oy kullanmıştı. Vakıf, Block.one’un geçmişteki aksiyonlarını araştırmak ve şirketi mahkemeye vermek için önde gelen bir Kanada hukuk firmasını tuttu.

Pazarlamacıları içerik oluşturuculara bağlayan online pazar yerleri oluşturan ve işleten IZEA Worldwide, bugün 4 yeni altcoin projesini kabul etmeye başladığını duyurdu. Şirket ödeme seçeneklerine Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Shiba Inu (SHIB) ve Crypto.com’u (CRO) ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.