Bitcoin

AK Partili Vekilden Kritik Bitcoin ve Altcoin Açıklamaları!

AK Parti Küme Başkanvekili Mustafa Elitaş, kripto para üniteleriyle ilgili kıymetli açıklamalarda bulundu. Mustafa Elitaş, tüm piyasanın merakla beklediği kripto temsilcileriyle Meclis’te gerçekleştirilecek toplantı öncesinde Bitcoin ve altcoin’lere yönelik görüşlerini aktardı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Mustafa Elitaş, Bitcoin ve altcoin düzenlemelerine yönelik konuştu!

AK Parti Küme Başkanvekili Mustafa Elitaş, merakla beklenen Bitcoin ve altcoin düzenlemelerinin ele alınacağı toplantı öncesinde kritik açıklamalarda bulundu. Mustafa Elitaş, açıklamalarında düzenlemelerde katı kuralların değil de sağlıklı bir düzenleme formunu benimsediklerini vurguladı. Mustafa Elitaş bahse yönelik şu yorumlarda bulundu:

Yapılan düzenlemenin, sistemi engelleyici değil, sistemden mağdur olabileceği düşünülen kimselerin mağduriyetini durduracak halde olması lazım. Bu türlü bir şey olacağını pek kestirim etmiyorum. Yurt dışındaki borsalara nasıl giriliyor bilmiyorum ancak şu anda yurt dışındaki bir borsaya girme hakkı olan birisine, biz niçin girmeyi engelleyecek bir durum ortaya çıkaracağız ki? İnsanların takip edilemeyen IP’ler üzerinden değil, en azından bilinen resmi yollarla yapmasını sağlayabilmenin bizim devlet olarak vazifemiz olması gerekir. Şayet bu sistem hayatın bir gerçeğiyse, o insanları sistem dışına çıkarmak değil, sistem içinde kalmalarını sağlamak daha kıymetli bir iş. Taslağın, teklif haline dönüşmesinde onlar da büyük katkı sağlayacaklardır. Buna inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.