Alt Coin

Akıllı Para Bu 3 Altcoin’den Alırken, Bu 3’ünden Çıkıyor!

Kurumsal yatırımcılar, kripto piyasaları konusunda düşüşte ve bu da altcoin yatırım eserlerinin yeni yıla başlarken rekor çıkışlar görmesine neden oluyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

CoinShares: Bitcoin ve altcoin yatırım eserleri çıkışlar görüyor!

Kripto varlık yöneticisi CoinShares’e nazaran, kripto yatırım eserleri geçen hafta 207.000.000 dolarlık yeni bir haftalık rekor çıkışa ulaştı. CoinShares mevzuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Kripto varlık yatırım eserlerinden çıkışlar, haftalık 207 milyon ABD doları ile rekoru kırdı.  Bu, Aralık ortasında başlayan çıkışları takip ediyor ve 4 haftalık sonuçlar şu anda 465 milyon ABD dolarına ulaştı.

Piyasa kıymetine nazaran en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin (BTC), tahminen de düşüş hissinin acısını öteki kripto paralardan daha fazla hissetti. CoinShares mevzuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Bitcoin, ABD Merkez Bankası’nın artan enflasyon kaygılarını ortaya çıkaran FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) tutanaklarına direkt bir karşılık olduğuna inandığımız şeyde geçen hafta toplam 107 milyon ABD doları çıkış gördü.

İşte fon çıkışı ve girişi yaşayan altcoin’lerin ayrıntısı

Önde gelen akıllı kontrat platformu  Ethereum (ETH) da Aralık ayında başlayan düşüş serisini sürdürerek değerli çıkışlar gördü. CoinShares mevzuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Ethereum geçen hafta toplam 39 milyon ABD doları çıkış gördü ve 5 haftalık çıkış akışını 200 milyon ABD dolarına getirdi.

Kaynak: CoinShares

Lakin, her altcoin yeni yılda çıkışlar yaşamadı. XRP  ve  Solana  (SOL) küçük girişler yaşadı. Ayı durum, girişlerin toplamı 500.000 dolardan az olan Litecoin (LTC) için de geçerlidir. Çıkış yaşayan altcoinler ise şu formda sıralanabilir: TRON, Binance Coin ve Ethereum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.