Kripto Bilgi

AKIŞ Belirteçleri Pekin 2022 Olimpiyatları Kış Oyunları Lisansında Artıyor

Flow’un FLOW tokenleri, devam eden Pekin 2022 Olimpiyatları Kış Oyunlarını sergileyen yeni, resmi lisanslı bir mobil oyun bu hafta ağda başlatıldığından son 24 saat içinde %11 arttı.

  • Bir sürüme göre, nWayPlay’in Pekin-22 Olimpiyat Oyunları bir mobil oyundur: Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile işbirliği içinde oluşturulan oyun. Oyuncular, altın için rekabet ederken Olimpik NFT dijital pinleri kazanmak için bir dizi atari tarzı kış sporunda yarışır.

  • FLOW tokenleri, önceki günün 6,97$ seviyesinden Çarşamba günü 9$’a kadar yükseldi. Fiyatlar, geçen haftaki 5,50$ seviyesinden bu yana istikrarlı bir yükseliş trendinde. Bununla birlikte, FLOW, Asya saatlerinde fiyatların 7,94 dolara düşmesiyle 8,50 dolarda direnç gördü.

FLOW jetonları aşırı satıştan önce yükseldi. (TradingView)

  • NFT’ler, blok zinciri tabanlı olmayan veya maddi olmayan temsillerin kısaltması, maddi olmayan nesneler. Sektör, 2019’daki bir nişten bugün, hem kripto hem de geleneksel şirketlerden NFT’ler yayınlayan veya kullanan oyuncularla birlikte milyarlarca dolarlık bir deve dönüştü.

  • nWayPlay, oyunculara hem saklama hem de saklama dışı cüzdanlar aracılığıyla bağlanma olanağı sunar, yani oyun içi varlıkları kredi kartıyla satın alabilir veya yerel kriptoya bağlanabilir kazandıkları jetonlarla cüzdanlar.

  • Oyun hem Android hem de iOS uygulamalarında mevcuttur ve bir nWayPlay Kimliği ile erişilebilir – çoğu kripto uygulamasının aksine cüzdan bağlantısı gerekmez, oynamak için gerekli değildir oyun.

  • Olimpiyatların markalı oyunu, Flow ağında çalışan diğer ürünlere katılır. Flow geliştiricileri, sürümde basketbol kart takas oyunu NBA Top Shot’ta 1,2 milyon kayıtlı kullanıcı, kriket oyunu Crictos için 1 milyon kayıt ve Flow’da 3,7 milyondan fazla bireysel hesap olduğunu söyledi.

  • FLOW jetonları, yatırımcılar için en büyük kaybedenlerden biri olmuştur. Fiyatlar Nisan 2021’deki 42$’dan bu yana %80 düştü ve geçen ay 4,42$’a kadar düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.