Kripto Haber

Alman Fintech NAGA, Kripto Odaklı Sosyal Ticaret Platformunu Başlatacak

NAGA Perşembe günü yaptığı açıklamada, mobil uygulaması aracılığıyla hisse senedi ve kripto yatırımı sunan halka açık Alman fintech NAGA’nın 2022’de NAGAX adlı bir sosyal ticaret platformuna başlayacağını duyurdu.

  • Bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan platform, bir kripto cüzdanı, bir NFT platformu, bir staking platformu, 700 civarında ticarete konu varlık içeren bir spot borsa ve bir vadeli işlem ve türev borsasından oluşacak.
  • NAGAX, platformda kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin paraya çevrilebilecek takas edilemez tokenlere (NFT’ler) dönüştürüldüğü “benzersiz bir Web3 sosyal ticaret deneyimi” sunmayı amaçlayacaktır.
  • NAGA CEO’su Benjamin Bilski yaptığı açıklamada, “Ethereum tabanlı bir cüzdana erişimi olan herhangi bir kullanıcı içeriğin kilidini hemen açabilir. Böylece her içerik tokenleştirilir ve hatta bir NFT olarak takas edilebilir” dedi.
  • Bilksi, platformun yatırımcılara birden fazla kanaldan çeşitli içerikler içeren ve aynı zamanda kripto etkileyicileri için bir para kazanma akışı sunan içerik sunarak büyük talep göreceğine inanıyor.
  • NAGA, Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’nda yaklaşık 270 milyon € (310 milyon $) piyasa değeri ile işlem görüyor.

Devamını oku: Almanya’nın Tasarruf Bankaları Gelecek Yıl Kripto Ticaretini Başlatabilir: Rapor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.