Alt Coin

Altcoin Kâhini, 3 Coin Belirledi: Son Atılımları Geliyor!

Tanınan kripto stratejisti vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), değerli BTC ve altcoin varsayımlarında bulunuyor. Analist Bitcoin (BTC), Terra (LUNA) ve bir başka düşük pahalı altcoin’in bir sonraki atakları için hazırlandığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Crypto Capo: Bitcoin’de yaklaşan bir “bahar” hareketi bekliyorum!

Analist Crypto Capo,  229.500 Twitter takipçisine, piyasa pahasına nazaran en büyük kripto para olan Bitcoin’de yaklaşan bir “bahar” hareketi beklediğini söyledi. Crypto Capo hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala bu “bahar” hareketini, fiyat artışının başlamasından evvel bekliyorum.

Analist yorumlarında teknik tahlil için Wyckoff formülünü kullanıyor. Bir birikim modeli, kurumsal yatırımcıların bir varlığın fiyatını indirimli fiyatlarla satın almak için denetim ettiği bir periyodu vurgular. Yatırımcılara nazaran, BTC’nin 46.822 dolarlık mevcut pahası, Bitcoin’i bir fiyat “yayının” oluşacağı bölgeye yerleştiriyor ve BTC’yi  yukarı gerçek yönlendiriyor.

Analist, bu 2 altcoin projesinde de yükseliş bekliyor!

Ocak 2021’den bu yana pahası %13.000’in üzerinde patlayan akıllı mukavele platformu Terra’ya (LUNA) gelince analist,  başka bir fiyat sıçraması yapmadan evvel LUNA‘nın 75 dolar aralığında konsolide olduğunu belirtiyor. Son olarak analist, düşük sermayeli akıllı mukavele platformu Hathor’un (HTR) önümüzdeki aylarda büyük karlar elde edeceğini öngörüyor.

Hathor, direkt akrilik grafik teknolojisini merkezi olmayan Blockchain teknolojisiyle birleştiren, ölçeklenebilir bir kripto para ünitesi alternatifidir. Hathor, gerçek dünyadaki tokenizasyon kullanım durumları için tasarlanmış bir PoW Blockchain’idir. Analist, az bilinen Blockchain için kilit direnç olarak 2,08 dolar aralığını vurguluyor. Bu aralığın ötesinde analist, sadece HTR’nin üst gerçek hareket ettiğini öngörüyor.

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, birkaç altcoin projesinin gördüğü birtakım büyük düşüşleri de gerçek bir halde varsayım etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor. Ayrıyeten vilayet Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir iddiada Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden evvel 1,90 dolara kadar düşeceğini yanlışsız bir biçimde varsayım etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.