Alt Coin

Altcoin Kâhini: Bitcoin Bu Tabanları Görebilir! Param Bu Coin’de!

Tanınan bir kripto analisti ve trader’ı olan vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin (BTC)’in geri dönmeden evvel diğer bir fiyat düşüşü için hazır olduğunu düşünüyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

vilayet Capo Of Crypto: Bitcoin 30.000 doların altına düşebilir!

vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo) olarak bilinen analist, 236.900 Twitter takipçisine, Bitcoin’in toparlanmadan evvel 30.000 doların altına düşeceğini düşündüğünü söylüyor. BTC, yazı yazılırken 37.300 dolardan süreç görüyor ve geçen hafta %14’ten fazla ve geçen ay %27’den fazla düştü. Lakin analist, Bitcoin 30.000 doların altında konsolide olursa boğa piyasasının resmen sona ereceğine inanıyor. Analist bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

30.000 doların altında konsolide olursa, biter. Konsolidasyon, bu düzeyin altında pak yüksek vakit dilimi yahut takviyeden dirence bir kırılma + dönüş manasına gelir. Şu anda 30.000 doların altında bir fitilden sonra oradan bir sıçrama için bahse giriyorum. 

Analist, portföyünün %80’ini dolara sabitlenmiş bir altcoin projesinde tutuyor!

Analistin grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in iki haftalık vakit diliminde 1999’dan 2009’a kadar S&P500’ün piyasa yapısını takip ettiği görülüyor. BTC senaryoyu takip ederse, 30.000 doların altındaki bir hareket, Bitcoin’i tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yükselecek bir pozisyona getirir. Analist, Binance vadeli süreçlerine çok fazla arz eklendiğini ve bunun Bitcoin’in 30.000 doların altına düştüğü inancına katkıda bulunduğunu belirtiyor. Analist bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance vadeli süreçlerine çok fazla arz eklediler… Bence 30.000 doların altına gelir.

Capo,  portföyünün %80’inin şu anda dolara sabitlenmiş bir altcoin olan Tether‘de (USDT) olduğunu söylüyor. Analist, Bitcoin 41.000 doların üzerinde konsolide olursa 30.000 doların altındaki kestirimin geçersiz olacağına inanıyor.

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, öteki altcoin projelerinin gördüğü birtakım büyük düşüşleri de yanlışsız bir biçimde varsayım etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor. Ayrıyeten vilayet Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir iddiada Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden evvel 1,90 dolara kadar düşeceğini gerçek bir biçimde varsayım etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.