Bitcoin

Altcoin Kâhini “Bitcoin, Ethereum ve DOT” İddialarını Duyurdu!

Altcoin kâhini olarak bilinen Capo, yakın tarihli tahlillerinde Bitcoin, Ethereum ve Polkadot (DOT) için yükseliş beklediği ralli kestirimleri paylaştı. Analiste nazaran kademeli olarak gerçekleşecek bu tırmanışta Bitcoin’i birinci 60.000 dolar ve DOT fiyatını 675 dolar tepesi bekliyor. İşte ayrıntılar…

Analiste nazaran 2022 Polkadot’un (DOT) yılı olacak

İsabetli iddialarıyla bilinen kripto analisti Capo, Bitcoin’de güçlü bir yükseliş ivmesi beklerken 2022’nin Polkadot’un (DOT) yılı olabileceğini söylüyor. Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot (DOT), analiste nazaran gelecek yılın Mayıs ayına kadar %2,471’e kadar pahalanabilir. Capo bunun için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor:

Capo varsayımlarını, kalabalık psikolojisini takip eden bir teknik tahlil yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine dayandırıyor. Analistin üstteki grafiğine nazaran DOT, 675 dolara ulaşabileceği beşinci dalgayı ateşlemeden evvel 250 dolara güçlü bir üçüncü ralliye hazırlanıyor.

Analist Bitcoin’de 2021 düzeltmelerini karşılaştırıyor

Bitcoin’e gelince, analist önder kripto para ünitesinin taban düzeylerden gezindiğine inanıyor. BTC için Aşağıdaki teknik grafiği ve yorumları paylaşıyor:

Bu iki düzeltme çok benzeri:

  • 3 birebir dalga formasyonu
  • Tıpkı taban oluşumu (3 dokunuş)
  • Birebir fonlama+prim negatif oranları
  • Son ayak aşağı inmeden evvel birebir bilinmeyen düşüş eğilimi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Capo’nun grafiği, Bitcoin’in 13 Aralık’ta 46.000 doların altına düzeltme hareketiyle 60.000 doların üzerine ulaşabileceğini öngörüyor.

Ethereum fiyat varsayımı

Analiste nazaran Ethereum’da 3.900 doların altında bir kapanıştan kaçındığı sürece yükseliş görünümü korunuyor. Capo Ethereum için aşağıdaki teknik grafiği yorumluyor:

ETH, Mart 2020 çöküşünden bu yana arka arda en düşük düzeylerle eksiksiz bir yükseliş trendi oluşturuyor ve artık evvelki dorukları dayanak olarak tekrar test ediyor. Bu çok boğa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.