Alt Coin

Altcoin Kâhini: Bu Altcoin Yüzde 7.000’den Fazla Artacak!

Tanınan bir kripto para ünitesi analisti ve traderı, 222.200 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) tabana vurmuş olabileceğini söylerken, %7.000’in üzerine çıkabilecek bir altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

“Altcoin, %7.146 üzere şaşırtan bir artışla 100 doların üzerine çıkacak”

Capo takma ismiyle bilinen kripto analisti, önder kripto para Bitcoin’in (BTC) kripto borsası Bitfinex’te çok sayıda satın alma buyruğuyla karşılaştığını söylüyor. Capo’ya nazaran Bitfinex’te ağır alım, Bitcoin’in değerli bir dayanak düzeyine ulaştığının bir göstergesi:

Bitfinex devasa satın alma duvarı hala orada. Bu ekseriyetle bir taban sinyali olmuştur.

Kaynak: Capo / Twitter

Capo’nun grafiğine nazaran, Bitfnex kullanıcıları 45.000 ila 44.000 dolar ortasında büyük satın alma buyrukları veriyor. Yazma sırasında CoinMarketCap bilgilerine nazaran, Bitcoin 46.700 dolardan süreç görüyordu.

Hathor’a (HTR) bakan dönen analist, az bilinen kripto varlığının temellerinin ‘gerçekten iyi’ olduğunu söylüyor. Mahallî token’i şu anda piyasa kıymetine nazaran 210. sırada olan Hathor, gerçek dünya tokenizasyon kullanım durumları için tasarlanmış, ölçeklenebilir, fiyatsız bir Blockchain.

Elliott Wave teorisini uygulayan kripto analisti, 2022’nin ikinci çeyreğine kadar HTR’nin %7.146 üzere şaşırtan bir artışla 100 doların üzerine çıkacağını varsayım ediyor:

HTR, Harika parabolik oluşum ve üçüncü dalga genişlemeye hazır görünüyor. Her şey beklendiği üzere giderse bunun 100 doları geçtiğini görebilirim. Temel bilgiler hakikaten çok âlâ.

Kaynak: Capo / Twitter

Elliott Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa iştirakçilerinin psikolojisini takip ederek, gelecekteki fiyat hareketlerini kestirim eden teknik bir tahlil yaklaşımı. Capo’nun grafiğine nazaran HTR, döngüsünü sona erdirmek için beş parabolik dalgada 100 doların üzerine çıkmadan evvel, derin bir düzeltmenin akabinde, 40 dolar civarında büyük bir dalgayla, üç ralli başlatmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.