Alt Coin

Altcoin Kâhini: Bu Coin 4x Yapacak! ATH Geliyor

Bir kripto analisti ve traderı, en büyük beşinci altcoin olan Cardano (ADA) değerli bir dayanak alanından sekerken, tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine yanlışsız bir ADA rallisinin masada olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Capo’dan tanınan altcoin ADA’ya yönelik bullish iddialar

Takma ismiyle Capo olarak bilinen kripto stratejisti, 224.800 Twitter takipçisine, Ethereum rakibinin uzun vadeli bir takviye düzeyinin üzerinde kalması şartıyla Cardano’nun potansiyel bir 4x’lik dalgalanmayı ateşlemesini beklediğini söylüyor. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Bir evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ikinci sefer yine test ediliyor. Bu düzeyin üzerinde kaldığı sürece, bir sonraki durak 3 ila 4 dolar olmalı (en son tüm vakitlerin en yüksek seviyesi) ve bunun üzerinde konsolide olursa muhtemelen 10 dolar göreceğiz.

Kripto para analisti, kripto türevleri borsası FTX’te sergilenen talebi tahlil ederek Bitcoin yorumlarını da aktardı. Capo, Bitcoin’in piyasadaki likidite derinliğini belirleyen ısı haritasına bakarak, FTX kullanıcılarının önde gelen kripto varlığına “atlamaya” istekli olduğunu söylüyor. Kısa vadede Capo, Bitcoin’in 55.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi. Capo, daha geniş kripto piyasasına gelince, boğa döngüsünün en azından 2022’nin ikinci çeyreğinin başına kadar devam etmesini beklediğini söyledi ve aşağıdakileri ekledi:

FTX artık daha da fazla talep ekliyor. Bu bir yükseliş sinyali ve bu buyruklarını yerine getirilmesi gerektiği manasına gelmiyor. Bence bu boğa döngüsü birçok insanın beklediğinden daha uzun sürecek ve 2022 en azından Nisan ayına kadar yükselişle geçmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.