Alt Coin

Altcoin Kâhini, Fiyatını Katlayacak 2 Coini Duyurdu!

Bir kripto traderı, Cardano’nun (ADA) fiyatının, daha geniş bir altcoin dalgalanmasının kesimi olarak evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) geçebileceğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak Capo olarak bilinen ve daha evvel çeşitli altcoin varsayımlarında başarılı olan analistin yorumlarını aktarıyoruz…

Capo, 2 altcoin projesine yönelik olumlu varsayımlarda bulundu

Kripto para analisti Capo, Aralık 2020’den beri fiyat hareketini takip ettiği Cardano (ADA) hakkında yeni varsayımda bulundu. Analist, Cardano’nun fiyat hareketi hakkında evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin ikinci sefer yine test edileceğini düşündüğünü söyledi. Bu düzeyin üzerinde kalındığı sürece, bir sonraki ATH’nin 3-4 dolarda olması gerektiğini, şayet bu düzeylerin de üzerinde kalınabilirse muhtemelen 10 doların görülebileceğini belirtiyor.

Capo geçen yılın sonundaki orjinal tweet’inde, ADA’nın 0,15 dolar civarındayken 0,36-0,39 dolar aralığına ulaşmasını beklediğini söylemişti. O vakitten beri ADA, Eylül ayında 3,00 doların üzerine çıkarak 20 kat büyüdü. Birkaç dalgalı ayın akabinde Cardano, Capo’nun birinci iddiasından bu yana yaklaşık 10 kat yükseldi ve yazı yazılırken 1,43 dolardan süreç görüyor. Daha geniş altcoin piyasasına bakıldığında, Capo, son piyasa sarsıntısı sırasında ellerinde tutan yatırımcılar için ilham verici bir bildiriye sahip. Analist, altcoin’lerin piyasa kıymetinin 2022’de patlamasını bekliyor.  “Hayatta kalanları zafer bekliyor,” sözlerini kullanıyor.

Capo ayrıyeten, nispeten bilinmeyen bir altcoin olan Hathor (HTR) için yavuz bir varsayımda bulunuyor. Projenin temellerinin çok düzgün olduğunu, her şey beklendiği üzere giderse 100 doları geçebileceğini düşünüyor. Altcoin, Capo’nun argüman ettiği üzere 100 doların üzerine çıkarsa, bu, token için şaşırtan bir biçimde yüzde 7.146’lık bir kar manasına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.