Bitcoin

Altcoin Kâhini: Sattım! Bu Altcoin Yakında Çakılabilir

Daha evvel birtakım altcoin varsayımları tutan Capo isimli bir kripto traderı, Cardano (ADA) 1 dolar düzeyine yaklaşırken sahiplerine bir ihtar yayınladı. Ayrıyeten Capo, kripto piyasalarında, bullish dönüşümden evvel Bitcoin’i 30.000 doların altına çekecek bir “nihai kapitülasyon” öngörmüştü. Artık ise BTC’nin direkt olarak düşüşe geçtiğini kestirim ediyor İşte detaylar…

Capo’dan Cardano için ikaz

Daha evvel Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makalemizde yanlışsız öngörülerinden bahsettiğimiz Capo olarak bilinen trader, 239.000 Twitter takipçisine Cardano’nun (ADA) şu anda pak bir üçgen formasyonunun ortasında olduğunu ve bunun önümüzdeki günlerde düşüş fiyat hareketine işaret ettiğini söylüyor. ADA’nın, düşüş üçgenini onayladığını belirtiyor.

Ayrıyeten analist, Bitcoin için kanılarını de aktardı. Daha evvel Capo, Bitcoin’in hayli büyük bir aşağı istikametli hareketten evvel 40.000 doları aşan bir yardım rallisi başlatacağını düşünüyordu. Fakat artık, trader, daha direkt bir halde gerçekleşen düşüş eğilimine başlayan BTC’de satış yaptığını, şu anda portföyünün yüzde 85’inin USDT’de olduğunu söylüyor. Balinaların arz eklediğini ve mevcut fiyatın altındaki konumları kaldırdığını belirten analist, BTC’nin artık 40.000 dolara çıkmadan dümdüz aşağı gidecek üzere göründüğünü düşünüyor.

Altcoin piyasası, Bitcoin’den daha zayıf

Son piyasa düzeltmesi sırasında birçok altcoin Bitcoin’den daha uygun performans gösterirken, Capo genel olarak altcoin piyasasının BTC’den daha zayıf göründüğünü söylüyor. BTC’nin piyasa kıymetini kripto alanının geri kalanıyla karşılaştıran Bitcoin hakimiyetine bir göz atan analist, aşağıdaki tabirleri kullandı:

Altcoin’ler, BTC’den bile daha makûs görünüyor. Bitcoin hakimiyetinin üçlü bir taban oluşturması ve Altcoin’lerin grafiğinin düşük aralığı tekrar test etmek istemesiyle, önümüzdeki birkaç gün içinde altcoin’lerde yüzde 50’lik bir düşüş görmek beni şaşırtmaz. İnançta kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.