Bitcoin

Altcoin Kâhini Tarih de Verdi: Patlamaya Hazır Olun!

Tanınan kripto analisti Capo, yakın tarihli bir dizi tweet’inde Bitcoin’in (BTC) kısa vadeli geleceği konusunda optimist olduğunu ve altcoin projelerinin bir ralliye hazırlandığını söyledi. Analist beklentilerinin gerçekleşmesi durumunda Cardano (ADA) fiyatını eski ATH düzeylerini tekrar test edeceğini düşünüyor. işte ayrıntılar…

Capo, Bitcoin’de 2022 varsayımlarını paylaştı

Tanınan kripto analisti Capo, kaçınılmaz bir altcoin rallisi öngörürken Bitcoin’in (BTC) kısa vadeli geleceği konusunda hala optimist. Altcoin kâhini, 227.400 Twitter takipçisine, piyasa pahasına nazaran en büyük kripto para ünitesi için 2022’nin birinci çeyreğinin “yükselişle geçmesi gerektiğini” söylüyor:

Hala temel takviyenin (40.000 dolar-42.000 dolar) üzerinde ve yeni yükseliş trendi sağlam. Kasım düzeltmesi sırasında bâtın yükseliş sapmaları oluştu.

Analiste nazaran altcoin projeleri büyük bir patlamanın eşiğinde

BTC, yazı yazılırken son 24 saatte %1.6 düşüşle 47,963.93 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahasına nazaran en büyük kripto para ünitesi bir hafta evvel fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %18 düştü. Capo ayrıyeten altcoin’lerin büyük bir patlamanın eşiğinde olduğunu düşünüyor.

Analist ADA fiyat iddialarını paylaşıyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Capo, kısa mühlet evvel akıllı mukavele platformu Cardano’nun mahallî kripto para ünitesi olan ADA’nın daha geniş bir altcoin dalgalanmasının modülü olarak evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) geçebileceğini iddia etti. ADA, Eylül ayı başlarında yaklaşık 3,10 dolarlık ATH’ye ulaştığından beri, %57’den fazla önemli bir fiyat düzeltmesine katlandı.

  • Piyasa bedeline nazaran yedinci sıradaki kripto para ünitesi şu anda son 24 saatte sabit fiyatla ve geçen ay %15’ten fazla düşüşle 1.35 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.