Bitcoin

Altcoin Kâhini’nden BTC, ADA, ETH ve SOL İçin Kıymetli Tahminler!

Yakından takip edilen kripto analisti vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki altcoin projesinin nasıl tabana vuracağını açıkladı. Ayrıyeten analist, bu altcoin’lerde boğa trendlerine de işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

CryptoCapo: BTC ve 3 altcoin için taban düzeyleri bunlar!

“il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, 232.000 Twitter takipçisine, BTC ve ETH ile akıllı kontrat platformları Solana (SOL) ve Cardano (ADA)’daki potansiyel dipleri  veriyor. CryptoCapo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Potansiyel tabanlar: BTC 40.000 dolar, ETH 3.000 dolar, ADA 1,02 dolar, SOL 125 dolar.

Bitcoin’e bakan analist, BTC’nin keskin bir halde sıçramadan ve tekrar 50.000 dolar düzeyini geri almadan evvel 40.000 doların biraz altına düştüğü bir senaryo beklediğini söylüyor. CryptoCapo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Taban oluşumu için bu türlü bir şey beklemek… Mavi çizgi 40.000 dolarda…

Analist, Bitcoin ve Cardano’da bu düzeyleri bekliyor!

Analiste nazaran, Bitcoin için mevcut fiyat aralığı, nihayetinde 2022’nin en değerli ticaret fırsatlarından birini sunuyor. CryptoCapo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

40.000-45.000 dolar ortasında satın alıyorum. Bu, bu yıl için açık orta en güzel satın alma fırsatlarından biri. 40.000 doların altındaki konsolidasyon, beni yanıltır.

Cardano’ya gelince analist, ADA’nın mevcut fiyatların altına düşmeye devam edeceğini ve trendi bilakis çevirmeden evvel 1,00 dolar aralığına yaklaşacağını düşünüyor. CryptoCapo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA takviyesi kırıyor ve direkt satın alma bölgesine gidiyor.

Cardano’ya bakışı düşüş eğiliminde görünse de analist, ADA’da uzun vadede daha fazla yükseliş gösteriyor. Analist, Cardano’nun 10 doları vurabileceğini öngörüyor.

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. vilayet Capo Of Crypto, başka altcoin projelerinin gördüğü kimi büyük düşüşleri de yanlışsız bir formda iddia etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin kestirimlerini dikkatle izliyor. Ayrıyeten vilayet Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir varsayımda Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden evvel 1,90 dolara kadar düşeceğini gerçek bir formda varsayım etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.