Alt Coin

Amerikan Oyun Devinden Dogecoin ve Altcoin Müjdesi!

Oyun devi Nexon America, oyun içi satın alımlar için bir dizi kripto para ünitesini kabul etmeye başladı. Bu kripto paralar ortasında Dogecoin (DOGE)’de bulunuyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Nexon Amerika, Dogecoin ve öbür kripto paraları kabul edecek

Nexon Amerika, kripto ödeme işlemcisi BitPay ile paydaşlık kurdu. Bu paydaşlık kapsamında Dogecoin ve öbür kripto paraları kabul edecek. BitPay CEO’su Stephen Pair, irtibatın oyun tecrübesini güzelleştirmesini bekliyor:

Nexon America ile oyun içi öğeler için kripto ödemelerini yönetme mutabakatımız, oyuncular için kusursuz bir tecrübe sunacak.

BitPay, bu ayın başlarında Dogecoin rakibi Shiba Inu’yu da entegre etti, lakin basın bülteninde göğüs coin’den bahsedilmedi. Nisan ayında Nexon, Tokyo Menkul Değerler Borsası’nda süreç gören bir şirket için en büyük kripto yatırımı olan, nakit varlıklarının satın alma gücünü korumak için kripto para başına ortalama 58.000 dolarlık fiyatla 100 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldı.

Nexon Bitcoin satın almıştı

En büyük kripto para ünitesi şu anda 49.000 dolar düzeyinden süreç görüyor ve 52.000 dolarlık direnç düzeyine hakikat toparlanmaya çalışıyor.  Nexon America’dan Kenny Chang, kripto ödemelerinin eklenmesinin ana şirketin Bitcoin satın almasıyla ilgili olmadığını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.