Alt Coin

Analist 10 Altcoin’e Dikkat Çekti: Bomba 2022 Varsayımları Yaptı!

Tanınan Youtube kanalı Altcoin Daily analistleri, en son görüntülerinde metaverse, Vechain, Cardano ve az bilinen birçok altcoin projesi için 2022 kestirimleri yaptı. Bu yazıda, projelere dair kıymetli haberlere ve analistlerin varsayımlarına göz atıyoruz.

Anthony Pompliano, 2022 için kripto piyasası kestirimlerini paylaştı

Bitcoin ile başlayalım. Anthony Pompliano, 2022’ye dair bakış açısını paylaşmak için Media Fox’a katıldı ve önümüzdeki yıl hala 100.000 dolarlık Bitcoin iddiasına bağlı kalıyor. Bu yıl Bitcoin %66’dan fazla kıymetlendi, yatırımcılar ve analistler 2021’de 100.000 dolarlık Bitcoin iddia ediyordu, fakat olmadı. Çoğu Bitcoin sahibi, fiyat parabolik olmadıkça Bitcoin’lerinden ayrılmaya isteksiz görünüyor. Bitcoin madencileri de birikimlerini satmıyorlar ve uzun vadeli düşünüyorlar, kısa vadeli cüzdanlardan çıkanları topluyorlar. Pomp’da Bitcoin’in yalnızca tekrar dağıtıldığını düşünüyor.

Crypto.com 2022 Harika Bowl reklamını satın aldı

Sırada, Crypto.com (CRO) hakkında konuşalım. Crypto.com, 2022 planlı bir Üstün Bowl reklamı satın almak için FTX’e katıldı. Crypto.com CEO’su Kris Marszalek Wall Street Journal’a, şirketin üst seviye yöneticilerinin borsanın önümüzdeki üç yıl içinde dünyanın en yeterli 20 tüketici markasından biri olmasını istediğini söyledi. Crypto.com’u spor ve teknoloji devlerinin şirketine yerleştirmek için beş yıl vade veriyorlar. Yani kitlesel olarak benimsenmeyi hedeflediklerini ve Muhteşem Bowl’un kitlelerin gerçekleştiği yer olduğunu söylüyorlar.

Altcoin Cardano için benimsenme haberleri

Bir sonraki haber Cardano ile ilgili. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Cardano kullanıcıları artık Flexa Network aracılığıyla 40.000’den fazla ABD mağazasında ADA ile harcama yapabilecek. Yani Cardano (ADA) artık Gemini takviyeli kripto ödeme ağı Flexa’da yayında. Başlangıçta ağ, kullanıcıların perakende mağazalarında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Gemini doları ile ödeme yapmalarına müsaade verdi.

Doğudan altcoin kabulü! Haberler Vechain’den (VET

Bir sonraki haberde Vechain’in kabul süreciyle ilgili. Vechains “Mybaby”, Çin’in siber uzay idaresi tarafından ulusal bir inovasyon projesi olarak ilan edildi. Vechain vakfı aşağıdaki tweet’le benimsenme sürecini duyurdu.

  • Bu uygulama, kullanıcıların “Mybaby” yapmasına müsaade verir ve bilgi idaresinden ailelerin bebeklerinin gelişimini izlemelerini sağlamaya kadar IVF sürecini güzelleştirmek için tasarlanmıştır. Vechain Blockchain kullanıyor ve araştırma ve pazar raporuna nazaran bu pazarın ne kadar büyük olduğu konusunda, Çin’in IVF pazarının 2025 yılına kadar 2,8 milyar doları aşması bekleniyor.

Decentraland (MANA) artık ‘Dynamic Sky’ Sahiptir

Sırada Decentraland metaverse için çok süratli lakin çok kıymetli bir haber var. Dynamic, merkezi olmayan gökyüzü (decentralized sky), yeni nüanslarla ve Decentraland metaverse’nin geleceği için olasılıklarla dolu bir gündüz-gece döngüsüyle daha optimize hale geliyor.

Altcoin projesi Voyager Digital (VGX) büyük danışmanla anlaştı!

Voyager Digital için bir sonraki kıymetli haber, kripto para ünitesinin eski vekil denetçisi Voyager Digital’in İdare Kurulu’na katıldı. Kripto ticaret platformu Voyager Digital, CEO ve para ünitesinin eski vekil denetçisi Brian Brooks’un firmanın idare heyetine katıldığını duyurdu. Brooks idare heyetine bağımsız, icracı olmayan bir yönetici olarak katılmıştı ve Voyager Digital aslında ABD ile büsbütün uyumluydu.

Beeple ve Solana yeni altcoin’i destekliyor

Beeple takviyeli Render Network Solana’dan 30 milyon dolar topladı. Alameda Research ve daha fazlası, merkezi olmayan ağ, NFT’ler ve daha fazlası için 3D oluşturma gücü sağlar. Piyasadaki en büyük oyunculardan kimileri artık bu ağı destekliyor. Render Network, kullanıcıların sanat yapıtı görüntüleri ve oyunlar için 3D görselleri hayata geçirmek için gerekli olan uzaktan sürece gücünden yararlanmalarını sağlayan, merkezi olmayan bir P2P ağdır. Temel olarak, merkezi olmayan bilgisayar gücü, kullanıcıların GPU yahut grafik sürece ünitesi aracılığıyla öteki kullanıcıların bilgisayarları tarafından sağlanan sürece gücünü satın almak için ağın RNDR token’i ile süreç yapabileceği yerdir. Render, ferdi yaratıcıların ve küçük stüdyoların değerli ölçüde dağıtılmış sürece gücünden faydalanmasına imkan tanır.

BitMEX, borsa token’i BMEX’i piyasa sürecek

BitMEX borsası kendi token’ini duyuruyor. Token sahipleri, ticaret indirimlerinin, borsanın BitMEX ticaret akademisine kazanılan eser erişimi için daha âlâ oranların ve daha fazlasının keyfini çıkarabilir. Borsa, 1 Şubat 2022’de uygun kullanıcılar için bir airdrop yoluyla token dağıtmaya başlayacak. BitMEX platformunda alım satım yapan mevcut kullanıcılar, yalnızca borsada alım satım yaparak BMEX’te alım satım fiyatlarının 25’ine kadar kazanmaya başlayabilirler.

VLaunch platformu yayınlandı!

VLaunch, yerleşik ticaret paketleri ile direkt takas hizmetleri ve oyunlaştırma fonksiyonlarıyla yayında. VLaunch şu anda yaklaşmakta olan çizgisinde Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon ve Fantom ile Elrond, Cardano ve Solana Blockchain’lerini desteklemektedir. Multi-chain kripto topluluğundaki en büyük kömürlerden kimileriyle iştirakleri olan bir launchpad platformudur. Bu nedenle Telegram topluluk kanalları büyüyerek 200.000 üyeyi aşıyor.

Justin Sun, Jeff Bezos ile Uzaya Uçacak

Tron Blockchain’in kurucusu Justin Sun, gelecek yıl Jeff Bezos’un Blue Origin roketiyle uzaya uçacak. Tron’un kurucusu, Temmuz ayında Jeff Bezos ile uzaya uçmak için 28 milyon doların üzerinde ödeme yapan isimsiz teklif sahibi olduğunu açıkladı. Uzaya uçuşunda kendisine katılmaları için beş kişiyi davet edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.