Alt Coin

Analist, 2022 İçin 5 Altcoin Seçti: Büyük Fırsatlar Var!

Tanınan Youtube kanalı Cheeky Crypto analisti, 2022 gayeli 5 altcoin projesini paylaştı. Altcoin devlerinden oluşan bu listede, uzun vade getiri oranlarını ve projelerin detaylarını bulabilirsiniz.

Analist, 2022 için bu 5 altcoin projesini seçti

Listenin birinci sırasındaki evvelden Matic Network olarak bilinen Polygon, Ethereum ile uyumlu Blockchain ağlarını bağlamak ve oluşturmak için bir ölçeklenebilirlik platformu ve çerçevesidir. Analist MATIC’i 8 Kasım 2020’deki 0,02 dolardan beri takip ettiğini söylüyor. MATIC, bu tarihten 2,62 dolara ulaşmasıyla birçok fırsatı doğruladı. Bu yüzden husus fırsatlarsa, analist Polygon’u (MATIC) birinci sırada konumluyor.

İkinci altcoin Harmony (ONE), yüksek süreç süratiyle bilinmektedir. Mainnet’te, 2 saniyelik süreç mutlaklığı ve 1000 kat daha düşük fiyatlarla Ethereum uygulamalarını çalıştırır. Harmony, varlıklar, koleksiyonlar, kimlik ve yönetişim için açık kaynak kodlu bir platformdur. Analist ONE’nin 18 Ekim’deki 0,004185 dolar kıymetinden kısa müddette 0,25 doların biraz üzerine ulaştığına dikkat çekiyor. Potansiyel altcoin’ler için 2022’de yakın takibe alınabilir.

Üçüncüsü herkes için tanınan olan Ethereum. 7 Ekim’de 181.119 dolardan 1.000 dolarlık bir yatırım, şu anda 22.500 dolara denk geliyor. Analiste nazaran ETH muazzam bir büyüme kaydetti ve bunun iki katından fazlasına taşıyabilir. 

Bir sonraki altcoin Chilliz (CHZ). Chiliz, sporseverlerin favori kadrolarıyla eşsiz tecrübeler yaşamalarını sağlayan bir kripto para ünitesidir. Sosyalardan ilham alan Chiliz, taraftarlar ve favori spor grupları ortasında yeni bir cins direkt etkileşim sağlamak için Blockchain teknolojisinden yararlanıyor. CHZ, 20 Aralık’ta 0,02 dolardan yazım sırasında dolara ulaştı. Bu da analiste nazaran güçlü potansiyelleri temsil ediyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listedeki son proje Elrond oluyor. EGLD, sharding kullanarak son derece süratli süreç suratları sunmayı amaçlayan bir Blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, DeFi ve Objelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Akıllı kontrat yürütme platformunun saniyede 15.000 süreç, altı saniye gecikme ve 0,001 dolar süreç maliyetine sahip olduğu bildiriliyor. Yazım sırasında, EGLD’nin fiyatı 250 dolardan fazla, bu da 11 Aralık 2020’den 18 kat değerlemeyi temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.