Bitcoin

Analist, 2022’de Boğa Koşusu Yapabilecek 5 Altcoin’i Duyurdu!

CryptoBusy takma isimli kripto analisti, yatırımcıların gelecekte patlayıcı bir yarar elde etmek için göz önünde bulundurmaları gereken en güzel 5 altcoin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını kendi anlatımıyla okuyucularımız için derledik.

Başkan kripto ve boğa koşusuna hazır altcoin projeleri

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, ana düzeyden sıçradı ve bir saatlik vakit diliminde hoş bir yapı kırılması gösterdi. Bu bir talep düzeyi ve şayet aşağı inersek, hoş bir onay görebiliriz ve akabinde 45.000 ila 46.000 dolar ortasındaki gayemize kadar bir devam edebiliriz. Bu açık bir boğa trendi ve hiçbir takviye sahiden kırılmadı.

Ethereum (ETH)

Ethereum fiyatı üst gerçek kırıldı, 3.411 dolara kadar çıktı ve akabinde 3.250 dolara düştük lakin bunun daha da yükselmesi için çok fazla potansiyel var. Bir sonraki gaye çok yakında 3.800 dolar civarında, lakin piyasanın geri kalanıyla birlikte bu yükseliş ivmesini sürdürmesi gerekiyor.

THOR Chain (RUNE)

RUNE kusursuz gidiyor fakat ayı piyasası nedeniyle fiyatı düşebilir. Satın alma bölgesi 4 yahut 5 dolar civarında. Piyasa yükseliyor ve umarım RUNE’u 10 dolar civarında yahut tahminen de 20 dolardan satarız.

Solana (SOL)

Altcoin fiyatı yükseliş trendinde ve 179 dolar civarında olacak bir sonraki maksadımıza çıkmak için yükseliş bekliyoruz. Bunu kırabilirsek, Solana için 200 ila 250 dolar ortasında bir yere bakabiliriz.

Terra (LUNA)

LUNA fiyatı, yapısını bozdu ve bu kilit seviyeyi 65,55 dolar aralığında gördük. Stop loss, 62,46 dolardan düşük düzeyin altında. Gayesi 99 dolar yahut 100 dolar civarında ayarlayabiliriz.

Polkadot (DOT)

DOT âlâ gidiyor ve düşüş trendinden çıktı. Bu bozuk yapı düzeyini 24 dolar civarında test edebiliriz. Bunu yaparsa, birinci amaç olarak yaklaşık 31 dolara kadar bir itme göreceğiz. Bu, bir sonraki tedarik amacı düzeyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.