Alt Coin

Analist 2022’de Derin Yükselişler Görebilecek 3 Altcoin’i Duyurdu!

Bir analist, 2022’de daha geniş bir benimseme ve münasebetiyle daha geniş bir ralli görebileceğini düşündüğü 3 altcoin projesini paylaştı ve ağdaki son gelişmeleri aktardı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Analist, 3 altcoin projesinin 2022’de yükseleceğini düşünüyor

Analist Jordan Finneseth, 2021’in dördüncü çeyreğinde en yeterli performans gösteren Layer-1 protokollerine göz attı ve bu ağların kurduğu iştiraklerin, yatırımlarının ve protokol geliştirmelerinin 2022’de coin’lere yarar sağlayacağı sonucuna vardı. Analistin dikkat çektiği birinci altcoin, Algorand (ALGO) oldu. Algorand (ALGO), kendi kendini idame ettiren ve yüksek seviyede ölçeklenebilir olacak formda tasarlanmış, böylelikle en az maliyetle ağır süreç yüklerini kaldırabilecek formda tasarlanmış bir PoS layer-1 ağıdır. 4. çeyrekte protokol, merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) etkinleştiren Algorand Virtual Machine’i başlattı; bu, DeFi ve NFT projelerinin artık ağ üzerinde çalışabileceği manasına geliyor.  Analiste nazaran 150 milyon ALGO Viridis Fonu da ağda gerçekleşen kıymetli gelişmelerden.

Finneseth’e nazaran 2022’de derin bir benimseme yaşayacak ikinci coin, Tezos (XTZ). Tezos (XTZ), hard fork’lara gerek kalmadan vakit içinde gelişecek biçimde tasarlanmış esnek bir PoS Blockchain’dir. 4. çeyrekteki gelişmelere bakıldığında, Arab Bank Switzerland üzere klasik finans kuruluşları, projenin lokal XTZ tokeni için stake etme, alım satım ve saklama hizmetlerini başlatmak için protokolle iştirak kurdu. 7 Aralık’ta proje, büyük bir oyun şirketi olan Ubisoft ile paydaşlık kurarak NFT ekosistemini genişlettikten sonra manşetlere çıktı. 15 Aralık’ta tanınan bir NFT pazarı olan Rarible, Tezos Blockchain’inin ekosistemine entegrasyonunu da duyurdu.

Son olarak dikkat çekilen altcoin, Elrond (EGLD) idi. Elrond (EGLD), “yeni internet” için teknoloji ekosistemi olma amacına sahip, dağıtılmış uygulamalar ve kurumsal seviyedeki işletmeler için bir Blockchain platformudur. Likidite programının başlatılmasından evvel, 2021 şenliği için biletlerin alınacağını açıklayan Romanya müzik şenliği Untold ile paydaşlık da dahil olmak üzere bir ödeme biçimi olarak artan kullanımı sayesinde EGLD’nin fiyatı yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.