Alt Coin

Analist, 2022’de Patlayacak 5 Altcoin Piyasasının İsmini Verdi!

Kripto para piyasasını verimli bir biçimde değerlendirebilmek için trenleri takip etmek değerli. Yatırımcıların hayali, Tesla, Facebook, Google ve Amazon üzere şirketlerin Blockchain versiyonlarını birinci günlerinde keşfetmek. Bu yazıda, teşebbüsçü ve kripto analisti Youtuber Joe Parys’ın, 2022 ve sonrası için ele aldığı 5 altcoin piyasası trendi hakkında yorumlarına bakalım. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Joe Parys’e nazaran en yeterli 5 altcoin trendi

  • Birinci kripto para trendi NFT olabilir. Bu yıl NFT koleksiyonlarının milyonlarca dolara satıldığını gördük. Analiste nazaran NFT merkezi OpenSea’nin platformunu büyütmesi ve farklı koleksiyonların piyasa sürülmesiyle bölüm büyüme devam ediyor.
  • İkinci trend metaverse coin ve projeleri. Kesimin mevcut 173 milyar dolardan 2027 yılına kadar 314 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Oyunlarda gelişmeye devam ediyor ve bunu Blockchain teknolojisi ile inşa ediyorlar.
  • Üçüncü sırada, “çığır açan” kripto kesimi metaverse odaklı projelere bakalım. Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND), metaverse piyasasının hacim devleri. Metaverse, 2021’in son trendiydi ve en başarılı kripto para ünitelerinden kimilerini piyasaya kazandırdı. Analist trendin 2022’de sürmesini bekliyor.
  • En büyük altcoin piyasası DeFi, 10 Kasm doruğunda toplam kitli bedelde (TVL) 122 milyar dolara ulaştı. Bu, piyasa bedeline nazaran üçüncü sıraya yerleşebilecek bir altcoin’in büyüklüğü. Başarılı örnekler ortasında Anchor Protocol (ANC) yer alıyor. Analiste nazaran ANC, daha verimli ve kolay ulaşılabilir randıman entegrasyonlarına sahip. Projenin yıllık getiri oranı %20 civarında. Analist daha az riskli havuzlar için Celsius, Nexo ve Crypto.com’u örnek veriyor.
  • Launchpad’lerle sonlandıralım. Burada erken yatırımcı olma fırsatı sunuluyor. 41 milyon doları aşan sermaye için 26.000’den fazla eşsiz iştirakçiyle yüzün üzerinde finanse edilmiş projeye sahipler. Analiste nazaran launchpad ve incubator fırsatlarının kıymeti, en az risk ile en yüksek ödül sunması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.