Alt Coin

Analist, 2022’nin En Süratli Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı!

Tanınan kripto analisti Benjamin Cowen, birlikte çalışabilir Blockhain’i Polkadot (DOT) için 2022 varsayımlarını paylaşıyor. Analiste nazaran altcoin fiyatlarına dair en isabetli varsayımlar Ethereum çiftenden çıkarılabilir. Gelin, Cowen’in bu paritedeki varsayımlarına göz atalım.

Altcoin analisti, DOT’un ETH karşısında güçlü olduğunu söylüyor

Yeni bir Youtube görüntüsünde Cowen, bir altcoin olarak gücünü ölçmek için Ethereum çiftinde (DOT/ETH) Polkadot’a bakıyor. Cowen’e nazaran, DOT, yavaşça kanayan birçok altcoin projesinin tersine, en azından Ethereum’a karşı üst ve aşağı gidiyor. Analiste pariteye dair şunları söylüyor:

DOT/ETH çiftinin yakından takip edilmesi gerekiyor. Güzel bir altcoin’nin temel testi, makro ölçekte, en azından Ethereum’a karşı bir osilatör olmasıdır. Daha az ödül için daha fazla risk alıyorsunuz. Hasebiyle burada DOT’un aslında ETH’ye karşı bir osilatör olabileceğine dair hala umut var, fakat şimdi bunu söylemek için çok erken.

Benjamin Cowen, uzun vade beklentilerini paylaşıyor

Analist, DOT’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar akılda kalıcı olmamasına karşın, birlikte çalışabilirlik Blockchain’in nihayetinde uzun vadede bir yükseliş yapısı oluşturduğunu söylüyor. Cowen, ATH düzeylerinin gelecek yılın birinci yahut ikinci çeyreğinde kırılabileceğini düşünüyor:

Son birkaç aydır DOT’un incelediğimiz öbür birinci katman Blockchain’ler kadar uygun performans göstermediğini biliyoruz. Fakat tekrar de, makro ölçekte, çoklukla daha yüksek tabanlar koyduğumuzu sav ediyorum. Sahiden, bu, 50 ila 60 dolar aralığına kadar yavaş bir yükseliş trendiyle doruğa ulaşıyor üzere görünüyor…

Kriptokoin.com tahlillerini paylaştığımız Benjamin Cowen, uzun vadeli varsayımlarıyla sonlandırıyor:

Demek istediğim, Bitcoin nispeten yükselişte kalsa bile biraz vakit alabilir, umarım öyledir. DOT’un bu düzeylere geri dönmesi biraz vakit alabilir. 2022’nin birinci çeyreği yahut ikinci çeyreği hedefleniyor olabiliriz…Umarım DOT yükseliş trendinde kalır ve sonunda 2022’ye girerken ATH düzeylerine çıktığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.