Alt Coin

Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı!

Metaverse projelerinin yakın takipçisi Thoa Tran’ın 5 potansiyel oyna-kazan platformuna göz attıktan sonra, en yüksek yıllık getiri oranlarına sahip stake coinleri inceleyelim. Bu yazıda, analist Tanvir Zafar’ın listesinden Terra ve Solana üzere dev hacimli altcoin’lerin stake getirilerini listeliyoruz.

İşte 2022’de yakından takip edilebilecek stake coinleri

Açık kaynaklı bir stablecoin ağı Terra (LUNA), dal bilgilerine nazaran 13 eser teklifinde kilitli toplam bedelde 20.05 milyar dolar ile ATH düzeyine ulaştı. 1 Aralık’ta Terra’nın TVL’si 11.9 milyar dolardı ve bir aydan kısa bir müddette %68’lik bir artışa işaret ediyor. Bu, kullanıcılarının stake mükafatları almak için protokole büyük ölçülerde yatırım yaptığı manasına gelir. Ayrıyeten yıllık stake ödüllü yaklaşık %12,10, böylelikle analiste nazaran stake coin arayanlar için Terra birinci sırada tercih edilebilir.

Listedeki stake coinleri ortasında en genç JEDSTAR projesidir. Burada, NFT sanatkarları için telif hakkı üzere kavramlar; düşük ekonomik nüfusların gelir elde etmesini sağlamak için bir taşınabilir uygulama aracılığıyla madencilik; anti ‘pump ve dump’ düzenekleri üzere garanti hizmetleri sunulur. Projenin yıllık getirisi, 20 günlük kilitli devirlerle %120.000’dür.

PancakeSwap, kullanıcıların CAKE stake etme imkanı sağlayan tanınan bir staking platformudur. CAKE stake edilerek öbür tıp token’ler kazanılabilir. Ethereum üzere platformlarla karşılaştırıldığında, BSC ile süreç fiyatları epey düşüktür. CAKE için hesaplanan yıllık getirisi %31-42 ortasında değişmektedir.

SHIB, Dogecoin’in en büyük rakibi olarak tasarlandı. Merkezsiz borsa ShibaSwap, SHIB için staking ve farming havuzları sağlıyor. Mükafatlar BONE token ile dağıtılmaktadır. ShibaSwap borsasında, SHIB sahipleri mükafatlarını tekrar stake edebilir ve NFT yahut likidite madenciliği üzere çeşitli enstrümanlara ulaşabilirler.

Solana, ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış verimli bir Blockchain’dir. Bu ölçeklenebilirlik, Solana’nın düşük fiyatları ve süratli süreçleri ile sağlanır. Ağdaki birçok süreç birkaç saniye içinde tamamlanır. Solana’daki yıllık getiri oranı %7-11 ortasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.