Alt Coin

Analist 3 Altcoin Belirledi: Büyük Bir Çıkış Yapabilirler!

Tanınan kripto stratejisti Justin Bennett, değerli altcoin varsayımlarında bulunuyor. Analist, yeni yıla girerken Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve VeChain (VET) için potansiyel yükseliş durumlarını açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Justin Bennett: MATIC yükselen bir kanalda süreç görüyor!

Analist, birinci olarak MATIC’e dikkat çekiyor. Justin Bennett’e nazaran, MATIC yükselen bir kanalda süreç görüyor ve yükseliş trendini sürdürmek için güçlü bir direnç alanını kırması gerekiyor. Justin Bennett mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Nihayetinde, bir piyasa tüm vakitlerin en yüksek düzeyini test ediyorsa ve bunun üzere daha yüksek doruklar ve daha yüksek tabanlar oyuyorsa, teknik olarak piyasa için bir yükseliş yapısıdır. Ancak birebir vakitte, 2.70 doların bir direnç birleşimi olduğunu anlamalısınız ve bu nedenle, MATIC’in bu alanı dayanağa çevirmek için günlük kapanış bazında üzerine çıkması gerektiği için, bu çok güçlü bir düzey olacak.

Justin Bennett: Sıradaki yükselişli altcoin Polkadot…

Justin Bennett, günlük grafikte 2,70 doların üzerinde ikna edici bir hareketin potansiyel olarak MATIC’i 4 ile 4,50 dolar ortasına gönderebileceğini söylüyor. Sıradaki altcoin Polkadot, birden fazla Blockchain’i tek bir birleşik ağa bağlayan ve farklı Blockchain’lerdeki kullanıcıların her türlü bilgi yahut varlığın transferini göndermesine ve almasına müsaade veren bir projedir. Bennett’e nazaran DOT, düşüş eğilimini bilakis çevirmek için kıymetli bir fiyat düzeyini geri almalıdır. Justin Bennett mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşüş trendini aksine çeviren tek şey ki bu yalnızca bir dizi daha düşük doruklar ve daha düşük tabanlar, aksine çevirecek tek şey ise tam karşıtı, yani daha yüksek zirveler ve daha yüksek tabanlar. Bu yüzden piyasanın trend çizgisini kırdığını görmemiz gerekiyor, buraya gelin, 31 ila 32 dolar ortasında bir çıkış yapın, bunun üzerinde kapatın, onu desteklemek için çevirin ve akabinde 38 dolara hakikat hareket edin.

Justin Bennett: Bu altcoin, gelecek yıl büyük bir çıkış yapabilir!

Justin Bennett’in listesindeki son altcoin, potansiyel olarak gelecek yıl büyük bir çıkış için hazırlandığını söylediği tedarik zinciri idare platformu VeChain‘dir (VET). Justin Bennett bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda üzerinde çalıştığım bir senaryo, potansiyel olarak, VET’in bu üçgen modelini sahiden tüm yıl boyunca burada oluşturduğu fikridir. Öyleyse, şayet durum buysa ve VET’in burada bu alanın üzerinde kaldığını görürsek, yaklaşık 0,07 dolar civarında, tahminen de çabucak üstünde, bu işe yarayabilir. Burada bu formda konsolide olan, yükselen, direnci (0,15 dolar) yine test eden ve akabinde potansiyel olarak 2022’de bir çıkış yakalayan bir piyasa görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.