Bitcoin

Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Devasa Haberleri Duyurdu!

Altcoin piyasası çeşitli dış değişkenlerden etkilenebiliyor. Bu nedenle, kripto yatırımcıları projelerden haberleri yakından takip etmeli ve ayak uydurmalı. Bu yazıda, tanınan Twitter ve Yotutube analisti Lark Davis’in listesinden önümüzdeki aylara planlanan 5 dev altcoin gelişmesini listeleyelim.

İşte 3 altcoin ve 2022’ye planlanan dev gelişmeler

Solana Labs CEO’su iyileştirmeler için yeni bir teklif açıklıyor. Halihazırda çeşitli değişiklikleri uygulamaya başladılar, fakat birinci amaç ağ performansı tasalarını çözmek. Geliştirmeler ve güncellemeler önümüzdeki dört ila beş hafta içinde sürürken, bu problemler ele alınması ve düzeltilmesi bekleniyor. Böylelikle, Solana ile ilgili bu kritik kaygılar Mart ayının başından ortasına kadar çözülecek.

Makroekonomi ile ilgili haberler

Fed siyasetleri, bu Mart ayında gerçekleşecek ikinci kıymetli haberleri içeriyor. Bank of America, Federal Rezerv’in 2022’de faiz oranlarını yedi sefer artıracağını öngördü. Analiste nazaran Fed, büyük olasılıkla faiz oranlarını arttıracak ve birçok banka yöneticisi kaygı tellallığı yapıyor.

Ethereum, Bitcoin ve Cardano haberleri

  • Analistin listesindeki üçüncü olay, Haziran 2022’de gerçekleşmesi planlanan Ethereum (ETH) birleşmesi. PoW ağı kapatılacak ve PoS Blockchain aktifleştirilecek. Bunun bir sonucu olarak analist, Ethereum’un daha güç verimli hale geleceğini belirtiyor. Ek olarak, EIP-1559 sonucunda yakılan Ethereum ölçüsü nedeniyle, Ethereum deflasyonist olacak.
  • Spot Bitcoin ETF dördüncü gelişme. Evvelki birkaç hafta içinde SEC, üç Bitcoin (BTC) spot ETF başvurusunu daha reddetti. Bununla birlikte, birçok piyasa analisti ve profesyoneli, SEC’in 2022’nin ortalarında bu spot bitcoin ETF’lerinden birini nihayetinde onaylayacağına inanıyor. Bir Spot Bitcoin ETF, Bitcoin’e gerçek dünyadan erişim sağladığı için kıymetlidir. Analiste nazaran spot Bitcoin ETF bu yaz şaşırtabilir.
  • Son olarak, Cardano (ADA) Hydra ölçeklendirme tahlili, 2022’de beklenen beşinci kıymetli olay ve testnet basamağına yaklaşıyor. Cardano için Hydra, şaşırtan bir 1000x ölçeklenebilirlik hedefliyor. Münasebetiyle, geçiş Haziran ayında tamamlanırsa, analiste nazaran Cardano ansızın ölçeklenebilirlik açısından kıymetli bir rakip haline gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.