Alt Coin

Analist 6 Coin Belirledi: İşte Metaverse ve Altcoin Tahminleri!

Tanınan kripto analisti Lark Davis, 6 metaverse ve altcoin projesi için yükseliş faktörlerini sıralarken, büyük yatırımcıların iştahının şimdi yeni kabarmaya başladığını söylüyor. Gelin, Davis’in en son tahlillerine göz atalım.

Lark Davis, ETF haberlerinin piyasa tesiriyle başlıyor

Tanınan analist birinci olarak, ABD düzenleyicilerinin 2022’de bir Bitcoin spot borsa yatırım fonunu (ETF) onaylayacağını düşünüyor. Ayrıyeten, tam teşekküllü bir Bitcoin ETF’nin piyasaya sürülmesine kadar piyasanın yükselişini sürdüreceğine ve akabinde düşüşe geçeceğine inanıyor. Analist ETF gelişmeleriyle şekillenen grafiği şöyle yorumluyor:

Referans olarak, spot ETF onaylanmadan evvel altın güçlü bir ralli yaşadı, akabinde bir yıllık düşüş fiyatları ve akabinde (bir) çok yıllı mega ralli izledi.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Lark Davis, Ethereum’a (ETH) yapılacak büyük güncellemelerin genel boğa piyasasına katkıda bulunabileceğini eklliyor:

Kıymetli olan, ETH süreçleri 3 yahut 4 kat hızlandıracak PoS sistemi, üçlü halving ve sharding dağıtımına geçiş. ETH akıllı mukavelelerin hükümdarı olmaya devam ediyor, bu yüzden tüm piyasaya tesiri var.

Lark Davis, 2 altcoin projesini daha ekliyor

Analiste nazaran, gelecek vadeden öbür akıllı kontrat platformları da kıymetli bir rol oynayacak. Davis şu altcoin projelerine göz atıyor:

Polkadot ve Cardano, piyasaya daha da fazla para çekecek hale geliyor. Avalanche, Polygon, ETH L2 ve Solana büyümeye devam edecek. Bu Blockchain’ler daha yeni başlıyor. Ayrıyeten tüm büyük Blockchain’ler ekosistem teşviklerinde milyarlarca dolar taahhüt etti.

Analist metaverse piyasasının geleceğine değiniyor

Davis, oyun ve metaverse token’lerinin büyük bir patlamanın eşiğinde olduğunu söylüyor:

Oyunlar, on milyonlarca yahut daha fazla yeni kullanıcı getirecek. Metaverse, gelecekteki multi-trilyon dolarlık bir sanayidir. Bunun ne kadar büyük olacağını anlatmak güç ve 2022’de çok sayıda oyun ve metaverse lansmanımız var.

Son olarak Davis, büyük yatırımcının kriptoya yeni yeni girmeye başladığını savunuyor. Analist şunlarla noktalıyor:

Büyük yatırımcılar buranın 100 yılın fırsatı olduğunu artık çözüyor. Ayrıyeten, enflasyonun artmasıyla birlikte, kripto eğilim kolaylaştı. Halihazırda çok sayıda yüz milyon dolarlık fon toplayanlar görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.