Alt Coin

Analist, Altcoin Portföyüne Eklenecek 7 Coin’i Duyurdu!

Kripto üzerine bir Youtube Kanalı olan Cheeky Crypto, sahip olunması gereken en düzgün 7 altcoin projesine dikkat çekti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Tavsiye edilen altcoin projeleri

Polkadot birinci altcoin. Birçok kişinin aslında bildiği ve hakkında konuştuğu sahiden güçlü bir proje olan Polkadot, Web3 olarak da bilinen merkezi olmayan bir blockchain interneti için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Polkadot birinci 10’da yer alıyor ve DOT’un fiyatı 28,1 dolar.

Cardano ikinci altcoin. Cardano maksadının “değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerlerin” olumlu global değişim getirmesine müsaade vermek olduğunu söyleyen bir pay ispatı blockchain platformu. ADA 1.37 dolardan el değiştiriyor ve yaklaşık 46 milyar dolarlık piyasa kıymeti var.

ChainLink üçüncü altcoin. Merkezi olmayan bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blockchain harici data beslemeleri, olaylar ve ödeme usulleri ile inançlı bir biçimde etkileşime girmesine müsaade vererek, karmaşık akıllı kontratların baskın dijital mukavele biçimi haline gelmesi için gereksinim duyduğu kritik zincir dışı bilgileri sağlıyor.

Elrond sonraki altcoin. Elrond, parçalama kullanarak son derece süratli süreç suratları sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür. Proje kendisini fintech, merkezi olmayan finans ve Objelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor.

VeChain tıptan güce, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG maksatlarına kadar birçok global sanayi için büyük data mahzurlarını çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtılmış yönetişim ve Objelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor.

Harmony (ONE) DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya müsaade veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma formunu yenilemeyi amaçlıyor.

NEAR Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi süreç platformu olarak tasarlanmış ve düşük süreç suratları, düşük randıman ve zayıf birlikte çalışabilirlik üzere rakip blockchainlerini tıkayan kimi sınırlamaları ortadan kaldıran bir katman blockchaindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.