Alt Coin

Analist Altcoin Yatırımlarını Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler!

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Kerim Kalender, yakın tarihli tweetinde aktüel altcoin portföyünü paylaştı. İşte ayrıntılar…

Analist altcoin sepetini paylaştı

  • Star Atlas (ATLAS), sanal bir oyun metaverse’inde yer alan devasa bir çevrimiçi oyundur. Unreal Engine 5 üzerine inşa ediliyor ve oyunun sinema kalitesinde, gerçek vakitli ortamlara sahip olmasını sağlıyor. Altcoin projesinin hali hazırda süreç yapılan NFT staking sistemi kullanıma açık. Kalender, ATLAS maliyetinin 0.0850 dolar dolar olduğunu ve en az 6 ay bekleyeceğini paylaşıyor.
  • Venus (XVS), Binance Smart Chain (BSC) üzerinde başlatılan algoritmik bir para piyasası ve sentetik stablecoin protokolü. 17.30 maliyetle analistin portföyünde yer alıyor. XVS, 147.02 dolar ATH’sinin %91.19 altında süreç görüyor.
  • Theta Network (THETA) ile devam edelim. THETA, görüntü akışı için özel olarak oluşturulmuş Blockchain takviyeli ağdır. 15.90 dolar ATH’den %74.17 indirimli süreç görüyor. Analistin maliyeti 4.70 dolar.

  • Wanchain, cross chain süreçlere ve birden fazla Blockchain’in birlikte çalışabilirliğine müsaade veren dağıtılmış bir ledger. 102 milyon piyasa bedeliyle 0.5319 dolardan süreç görüyor.
  • Sıradaki Frontier (FRONT), Blockchain’den bağımsız bir DeFi toplayıcısıdır. Altcoin projesi uygulamaları, kullanıcıların staking, DeFi konumları, varlık takası, likidite madenciliği ve teminatlandırılmış borç konumu (CDP) oluşturma ve izlemeyi yönetmesine imkan tanır. FRONT 0.5886 dolardan süreç görüyor.

Kerim Kalender XVS ortalamasını 17.30 dolara düşürdüğünü paylaştı. Analist 13.70 dolar ek alım yaptığını söylüyor. XVS, 2021 Haziran ayının 12 dolar taban düzeyinden yaklaşık %230 yükselmişti. Daha sonra kazanımlarını iade eden token, ana takviye düzeyine yaklaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.