Alt Coin

Analist Argümanlı: Dogecoin Bu Düzeylere Zıplayabilir!

Dogecoin büyük bir lansmana hazırlanıyor, analiste nazaran DOGE %75’lik bir ralli yapacak. Doge fiyatı 0,20 dolara döndükten sonra büyük bir fiyat artışına hazırlanıyor. Analist Jonathan Morgan’a nazaran, boğa ayrışması mevcut, bu da aşağı taraflı bir hareketin sona ereceğini gösteriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin (DOGE)’in 0.15 dolar kıymet alanının altında kapanmaması lazım

Doge fiyatı, Aralık ayının başından beri yaptığı bir şey olan bir kapitülasyon bölgesinin üst sonlarında süreç görmeye devam ediyor. Dogecoin’in fiyat hareketinin aşağı taraflı tabiatına karşın, ayılar DOGE’yi aşağı çekemediler yahut bu hususta isteksizler. Dogecoin fiyatının 0,35 dolara yükselmesi için 0,20 dolara ulaşması gerekiyor. Analiste nazaran, Dogecoin fiyatının, 2021’in başlarında yaşadığı fiyat hareketini tekrarlayacağını görebilecek iki ana senaryosu var. Birincisi, 0.20 dolarlık varsayımsal bir uzun giriş, 0.18 dolarda stop loss ve 0.35 dolarlık kar gayesi. Bu süreç seçeneği iki gayesi tamamlayacaktır. Birinci olarak, bir çift doruğun üzerindeki kopuşu onaylayacaktır. İkincisi ve en değerlisi, mevcut ayı piyasası trend çizgisini geçtikten sonra Dogecoin’i tekrar boğa piyasasına dönüştürecektir. Dogecoin fiyatı girişten evvel 0.155 dolara dönerse varsayımsal uzun heyetim geçersiz olur. Bununla birlikte, 0.155 dolara bir düşüş meydana gelirse, mümkün bir hareket ve 0.09 dolar bedel alanına ani bir düşüş ile elbet bir kapitülasyon hareketi ufukta görünüyor.

Bununla birlikte, Dogecoin daha aşağı hareket ederek makûs görünümlü bir ayı tuzağı geliştirebilir. Dogecoin 0.15 dolara düşerse, bir Boğa Shakeout konseyimi gerçekleşir. Boğa Sarsıntısı, düşüş trendlerini ve düzeltici hareketleri sonlandıran az ve güçlü bir geri dönüş formasyonudur. Beklenen bir heyetimin uygun olmasını sağlamak için bu hareketin onaylanması gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.