Alt Coin

Analist AVAX, LUNA, ETH ve Cosmos İçin Sıradakini Açıkladı!

Kripto para kanalı InvestAnswers’ın kripto para analisti, “fırlamasını” beklediği bir altcoini paylaşıyor. Analist ayrıyeten Ethereum (ETH), Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) hakkında güncellemelerde bulunuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

LUNA, AVAX, ETH ve Cosmos varsayımları

Analist, birçok bağımsız lakin birbirine bağlı blockchainden oluşan bir ağ olan Cosmos’un (ATOM) bir ay yahut daha kısa müddette yaklaşık %40 oranında artmasının planlandığını söylüyor. Analist şöyle diyor:

Muhtemelen bir ay yahut daha kısa müddette 45 dolara ulaşacağımız epeyce açık. [ATOM] katiyen kusursuz görünüyor ve biz ilerledikçe fırlayacak. Ufukta çok fazla satış baskısı yok ve son birkaç ayda dört yahut beş kere vurduğu 45 dolar düzeyine ulaşabilmeliyiz.

Daha sonra analist, Ethereum’un (ETH) şu anda 0,5 Fibonacci düzeyinde olduğunu söylüyor; bu, geçerli bir trendin orta noktasını temsil eden değerli bir Fibonacci düzeltme düzeyi. Kripto analisti, 50 ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkmayı başarırsa, ETH’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşabileceğini ekliyor. Analist, “Şu anda yaklaşık 3.300 dolar olan 0,5 Fibonacci düzeyine yaklaşıyoruz. Ve bir sonraki 200 günlük hareketli ortalamayı kırmak. Ve sonra umarım 3.700 dolara ulaşacağız. Daha sonra 4.150 dolar. Bundan sonra, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 4.800 dolar” diyor.

Sırada, merkezi olmayan stablecoinlerden oluşan bir blockchain protokolü olan Terra (LUNA) var. Kripto analisti, LUNA’nın 200 günlük hareket çağından sıçradıktan sonra 65 dolarlık fiyat düzeyini izlediğini söylüyor. Analist “Bu [LUNA] da hoş bir düzgünleşme sağlıyor… 65 dolar olan 0.386 Fibonacci düzeyine geri dönüyoruz. Ve ondan sonra, LUNA’nın istediği vakit çok süratli hareket edebileceğini biliyorsun” sözlerini kullanıyor.

Sırada, akıllı kontrat özellikli bir blockchaini olan Avalanche (AVAX) var. Kripto analisti, AVAX’ın Göreli Güç Göstergesine (RSI) dayalı çok alım bölgesinde olduğunu söylüyor. RSI göstergesi 0 ile 100 ortasında değişir – burada 70 yahut daha yüksek düzeyler çok alım şartlarını ve potansiyel olarak bir rallinin sonunu gösterirken, 30 yahut daha düşük düzeyler çok satım şartlarını ve potansiyel olarak bir satışın sonunu gösterir. Analist, “AVAX grafiği biraz tükeniyor olabilir, göreceğiz. Lakin 95 dolara vurmak açık bir satış noktasıydı” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.