Alt Coin

Analist, AVAX Tabanlı 5 Altcoin Belirledi: Yükselebilirler!

2021’de AVAX, 12 ayda %2800’den fazla artışla başarılı bir yıl geçirdi. Bu büyümenin bir sonucu olarak günümüzde Avalanche ekosistemine katılan 160 proje bulunmaktadır. Bu yazıda, kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını akılda tutarak, analist Martin Bilusic listesinden 5 projeye göz atalım.

AVAX tabanlı 5 düşük hacimli altcoin projesi

Birinci Avalanche projesi Libre DeFi, bir getiri toplayıcı sistem ve merkezi olmayan AMM’dir. Ayrıyeten, cross chain ekonomiyi DeFi kullanıcıları için daha erişilebilir hale getirmek için tek noktadan likidite toplar. Platform, Avalanche dışında PolyGon ve Binance Smart Chain’de de kullanılabiliyor.

İkinci sıradaki AVME, muhafaza maksatlı kullanılabilen merkezi olmayan bir güvenlik protokolüdür. Bunu, iki Blockchain’i uyumlu teknolojiyi entegre ederek yapar. Bunlar, yapay zeka/makine tahsili aracılığıyla Sandbox nodeları ve virüs algılamadır.

Domani Protocol, çeşitli varlıklara düşük maliyetle ve çarçabuk yatırım yapmanızı sağlayan, merkezi olmayan bir kripto para ünitesi idare teknolojisidir. Ayrıyeten Domani, DeFi’nin sahiplik kapasitesini kaybetmeden daha süratli kıymet ticareti yapması için tasarlanmıştır.

Snowball DeFi, Avalanche tabanlı DeFi protokolüdür. Öbür platformlar üzere, ekosisteme yarar sağlayan çok çeşitli yenilikçi eserler sunar. Bu platformda şu özellikler bulunuyor:

  • Birleştirme : Müşterilerin mükafatları yine yatırarak daha fazla ödül kazanmasını sağlar.
  • StableVault : Bu, büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan stabil coin ve sabit token ticareti yapmak için bir AMM’dir.
  • Staking
  • NFT Pazar Yeri

Snowball’un yönetişim tokeni “SNOB”, çoklukla Likidite Sağlayıcılara yahut Snowball iştirakçilerine dağıtılır. Öte yandan, SNOB’u kilitlerken, kullanıcılar yeni tekliflere oy vermek ve artırılmış SNOB mükafatları kazanmak için xSNOB alırlar.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listedeki son Avalanche projesi Verso Finance, kullanıcıların merkezi ve merkezi olmayan finans dallarını birbirine bağlamasına yardımcı olur. Bu nedenle eserlerin müşterilere nasıl sunulduğu konusunda bir standart oluşturmuştur. Bunu başarmak için Verso Finance’in birincil tekniği cüzdanlar ve banka hesaplarıdır.

  • Son olarak, VSO, Verso Finance’in lokal tokenidir ve şu anda 4 milyon dolar piyasa bedeli ile 0.07074 dolardan süreç görüyor. Ayrıyeten Pangolin, Gate.io, Trader Joe ve Lydia Finance üzerinde listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.