Bitcoin

Analist, Bitcoin Ayı Piyasasında Kazanmanın 3 Yolunu Paylaştı!

Piyasa sert olduğunda kripto paralar aracılığıyla finansal özgürlük bulmaya mı çalışıyorsunuz? Çok uzun yıllar sürmeyecek bu ayı piyasası. Bir noktada toparlanma ve bu yılın sonuna kadar gitmek istediğimiz istikamete geri dönmemiz hala mümkün. BitBoy Crypto‘ya nazaran 2022’de Bitcoin ayı piyasasında hayatta kalmanın en âlâ 3 yolu Kriptokoin.com’da mercek altında.

Bitcoin ayı piyasası için 3 tavsiye

Sabır. Bir ayı piyasasında hayatta kalmak için yapmanız gereken birinci şey sabırlı olmaktır. Bunun süratli bir süreç olmadığını anlamalısınız. Bu uzun bir oyundur, heyecan doludur. Beşerler piyasaya girdiğinde fiyatın artması heyecan vericidir. Çok heyecanlılar ve fiyatlar düştüğünde artık bununla nitekim baş edemiyorlar. Ayakta kalan son kişi kazanır. Gerçekçilik. İkinci yol, gerçekçi olmanız gerektiğidir. İnsanları bir ayı piyasasında hakikaten sıkıntı durumda bırakan şeyler vardır. Daima olarak 100.000 dolar yahut 200.000 dolara giden Bitcoin öykülerini duyacaksınız. Ethereum büyük bir geri dönüş yapacak ve büyük bir ralli yapacak, bu şeyleri duyacaksınız. Gerçekçi ol! Düşme ihtimali var. Bunu akılda tutmanız gereken şey, grafik âlâ bir model haline geldiğinde evet demenin vaktidir.

Dikkat etmek ve biriktirmek. Analiste nazaran, ayı piyasasında hayatta kalmak için yapabileceğiniz üçüncü şey ve en değerlisi dikkat ve birikim yapmaktır. Birtakım altcoinlerin fiyatının %70 düştüğünü gördüğünüzde, bu lezzetli bir fırsat. Lakin dikkat etmelisin, “ne vakit atlayacağını bil, odaklan, o yatırıma dikkat et ve en yeterli talihi kullan” tavsiyesinde bulunuyor anlist. Ona nazaran, bugün kızgın olmayan beşerler, 2020’den beri ve öncesinde alım yapan beşerler zira BTC‘nin nereye gittiği kıymetli değil, hala büyük ölçüde kârdasınız. Bu paraları toplamanız gerektiğine dikkat etmelisiniz diyor analist. Geri dönüp bunları hakikaten düşük fiyatlarla biriktirme fırsatınız var, bunların ayı piyasasında birikmeye başlaması için uygun fiyat noktaları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.