Bitcoin

Analist Bitcoin, Ethereum ve Chainlink İçin Sıradakini Açıkladı!

Kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin ve Ethereum’un daha yükseğe çıkmadan evvel üstesinden gelmesi gereken kilit düzeylere işaret ediyor. Analist ayrıyeten Ethereum (ETH) ve Chainlink (LINK) hakkındaki görünümü güncelledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ethereum, Chainlink ve Bitcoin hakkında iddialar

Analist Bennett, BTC’nin arka arda iki direnç düzeyinin üzerine çıkması halinde 60.000 dolara yükselebileceğini söylüyor. Analist diyor ki:

Alıcılar için gerçek test, ATH’den düşen trend çizgisi olan 50.000 dolarlık bölge. BTC, günlük kapanış bazında 53.000 ila 54.000 dolar ortasındaki alanın üzerine çıkabilirse, 60.000 dolara ve potansiyel olarak daha yüksek bir düzeye geri dönebiliriz. Ve Bitcoin 50.000 dolar ve 54.000 doların altında olduğu sürece, her ihtimale karşı 42.000 dolar bölgesini izlemeye devam edeceğim.

Bennett’e nazaran, Ethereum şu anda çapraz bir direnci kırmakla tehdit ediyor. Mevzu hakkında analist şöyle diyor:

“ETH, 1 Aralık’ın yükseği olan azalan trend çizgisini test ediyor. Bu düzey 4.050 dolar civarında. Bunun üzerinde bir kapanış, fiyatları 4.200 dolara kadar uzatabilir. Lakin, ETHUSDT’nin Kasım ayından bu yana birinci yüksek düzeyini teyit etmek için 4.500 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum. O vakte kadar, 3.500 ila 3.700 dolarlık takviye alanına öbür bir rotasyon alma bahtımız var.”

Bennett ayrıyeten Chainlink’e (LINK) de bakıyor. Bennett’e nazaran Chainlink, kritik bir direnç alanını kırarsa yükselebilir. Analist diyor ki:

LINK bugün bir direnç düzeyini de test ediyor. Bu durumda, alıcıların 23 doları açığa çıkarmak için günlük kapanış bazında temizlemesi gereken 20,40 dolarlık alandır. 23 doların üzerinde 26,50 dolar. kripto piyasası önümüzdeki günlerde bir darbe daha alırsa, Chainlink için 17 dolarlık takviye bölgesini yakından takip ederdim. Toplamda, LINK‘in çok yıllı kanal takviyesini 14 ila 15 dolar ortasında test ettiğini görme talihimiz olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.