Bitcoin

Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Düzeyleri Görecek!

Kripto para strateji uzmanına nazaran Bitcoin (BTC) güçlü bir yükseliş için göz kırpıyor. Tanınan kripto analisti Kevin Svenson, piyasa kıymetine nazaran önde gelen kripto varlığının yükseliş tarafının başlangıç ​​aşamalarında olduğunu gösteren sinyaller verdiğini söylüyor. Uzmanın görüşleri ve öngördüğü Bitcoin fiyatı Kriptokoin.com’da.

Bitcoin fiyatı buralarda

Svenson, 67.400 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir “çarpma ve koşma eğilimi gösteren bir üst dönüş dibi” sergiliyor üzere göründüğünü söylüyor. Uzman, “Bitcoin artık, destansı bir geri dönüşe sahip olduğumuz Mart [2020] covid çöküş modeline çok benzeyen bir tertipte oturuyor. Çarpıp kaçan bir karşıt dip” sözlerini kullanıyor. Çarp ve koş aksi taban modeli, traderların bir fiyat trendinin sonunu ve bir oburunun başlangıcını belirlemelerine yardımcı olmayı gayeler. Model ekseriyetle piyasada çok spekülasyon olduğunda ortaya çıkar.

Svenson, bir sonraki büyük fiyat pürüzünün Eylül ayından bu yana yaklaşık 53.500 dolar olan bir evvelki yüksek seviyeyi geçeceğini söyledi. Svenson şöyle diyor:

Boğalar için şimdiye kadar epey güzel görünüyor. Hala ormandan çıkmadım ancak şu anda gördüğüm şey hoşuma gitti.

BTC, yazı yazılırken bir hafta evvel fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık 48 bin dolardan süreç görüyor. Svenson ayrıyeten parabolik dur-ve-ters (SAR) göstergesinin Bitcoin’in yükseliş tarafının ortasında olduğuna işaret ettiğini söylüyor. Analist, Bitcoin‘in 2022’de tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine fırlamasının olası olduğunu düşünüyor. Fakat kısa vadede Svenson, Bitcoin’in evvel 63.222 dolara, akabinde 69.000 dolara yükseldiğini görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.