Bitcoin

Analist, Bitcoin İçin Kısa, Orta ve Uzun Vadeli Varsayımlarını Açıkladı!

Kıdemli analist Tone Vays, en düzgün kripto momentum metriklerinin zayıflık göstermesine karşın Bitcoin (BTC) üzerinde yükselişe devam ettiğini söyledi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Tone Vays: Kritik Bitcoin metrikleri müthiş görünüyor!

Yeni tahlilinde tecrübeli kripto analisti Tone Vays, 119.000 abonesine, Bitcoin’in MACD, İzafî Güç Endeksi (RSI) ve CMF göstergelerinin hepsinin “korkunç” göründüğünü söylüyor. Tone Vays mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MACD çok düşüşte. RSI… RSI şu anda biraz berbat, bunun hakkında konuşmak bile istemiyorum ve CMF makus durumda. Osilatörler dehşetli görünüyor.

Tone Vays: Şimdi önder kripto parada düşüşte değilim!

Bir kripto paranın MACD’si, daha kısa vadeli bir hareketli ortalamadan uzun vadeli bir hareketli ortalamanın çıkarılmasıyla oluşturulan bir momentum göstergesidir. Bir varlığın RSI’si, bir varlığın çok alınıp satılmadığını gösterirken, CMF’si makul bir müddet boyunca bir menkul değerin alım ve satım baskısını ölçmek için kullanılan bir ölçüdür.

Düşüş göstergelerine karşın Tone Vays, şimdi kendisini ilgilendirecek düzeylerin altına düşmediği için piyasa kıymetine nazaran en düzgün kripto parada yükselişini sürdürdüğünü söylüyor. Tone Vays hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala yükselişteyiz. Benim tasa çizgime şimdi dokunulmadı. Bence bugün (BTC için) hoş bir gün olacak, bence bu (en son aşağı hakikat olan) mum insanları sarsmak için bir anormallik. Ticaret dünyasında hiçbir şey kolay değildir, bu yüzden çok çok yükseliş eğilimindeyim.

Tone Vays: Saatlik grafiklerde yükselişte değilim….

Lakin Tone Vays, yükseliş eğiliminin orta vakit dilimlerine gerçek olduğunu belirtiyor. Tone Vays hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda daha geniş vakit dilimlerinde yükselişe geçmek dışında söyleyebileceğim pek bir şey yok. Günlük vakit çerçevesi, dört günlük vakit çerçevesi, haftalık vakit çerçevesi, yükselişe devam ediyorum. Bu bir saatlik vakit diliminde optimist miyim? Pek değil, daha tarafsızım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.