Bitcoin

Analist Bitcoin, MATIC ve NFT’ler İçin Büyük Haberleri Duyurdu!

Tanınan Youtube analisti Lark Davis, kripto paraların piyasadaki pozisyonunu güzelleştirebilecek ve fiyat hareketini değiştirebilecek Bitcoin (BTC), Polygon (MATIC) ve NFT’lere dair temel tahlillerini paylaşıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Bitcoin (BTC) haberleri

Mortgage kredisi veren Milo, Bitcoin sahiplerinin dolar ve mevduat olmadan gayrimenkul satın almasına müsaade verecek. Bu atakla, kullanıcıların direkt Bitcoin harcayabilmesi hedefleniyor. Bitcoin, fiat paraya çevirmeye gerek kalmadan teminat olarak kullanabilecek.

Bir başka gelişmede, yonga üreticisi Intel, güç açısından verimli bir Bitcoin madencilik çipi ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Bu, Bitcoin madenciliğinde daha az güce muhtaçlık duyulacak ultra düşük voltajlı bir Bitcoin madencilik çipidir.

Polygon (MATIC) haberleri

Polygon (MATIC) haberlerine geçelim: Polygon EIP1559’u aktifleştirdi. Yükseltmenin her yıl toplam MATIC arzının 0,27’sini yakacağı kestirim ediliyor, bu şu anlık büyük bir ölçü değil ancak yakım hala devam ediyor. MATIC’in arzı, Polygon’un benimsenme oranları arttıkça yavaş yavaş düşüyor, varsayımı %0,27’nin her yıl toplam arzın %0,5’ine yahut tahminen de %1’ine çıktığını görebiliriz.

NFT haberleri

Son haberler NFT’lerle ilgili. NFT platformu OpenSea, aylık 3.5 milyar dolarlık rekor hacme ulaştı. OpenSea bir milyon faal kullanıcı cüzdanını geçti. Kullanıcılar, gas fiyatların yüksek bedel ödemek zorunda kalmadan NFT ticareti yapabiliyor.

Öbür gelişmede, Coinbase NFT pazarı, MasterCard ödemelerini destekleyecek. Zorlukları ortadan kaldırarak NFT’leri daha da yaygınlaştırmaya çalışıyorlar. İnsanların yalnızca gelip kredi kartlarını geçirmeleri kâfi olacak. Bu on yılda gerçekleşen NFT’lerin büyük ölçüde benimsenmesi var.

Bir öteki gelişmede, Animoca Brands, Solana üzerine kurulan Burnt Finance isimli NFT platformu için 8 milyon dolarlık bir finansman cinsine öncülük etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.