Bitcoin

Analist Bitcoin, Solana ve ETH İçin Sıradaki Düzeyleri Verdi!

Kripto analisti Pentoshi, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) için sırada ne olduğu konusunu tartışıyor. Yakından takip edilen kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) ve akıllı kontrat platformları Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) için neler olduğuna yönelik iddialarda bulunuyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Solana için yeni görünüm

Takma isimli kripto analisti Pentoshi, 475.500 Twitter takipçisine, her ne kadar BTC‘de düşüş eğiliminde olsa da, düzeltme eğilimine devam etmeden evvel yükselmesini beklediğini söyledi. Analist “BTC: Önyargı, yeni tabanlardan evvel daha düşük yüksekler için hala mümkün” sözlerin kullandı. Analist, aşağı istikametli bir düşük yüksek yapı göstermeden evvel Bitcoin’in 46.000 dolarda dirence yakın toparlandığını görüyor. Fakat Pentoshi, sıçramanın potansiyel olarak Bitcoin’i 50.000 doların üzerine çıkarabileceğini söylüyor. Ayrıyeten analist, “Bence şu an için gidebileceği en yüksek yer 53.000 dolar. Ancak evvel, bu tedarik alanı üzerinden çalışması gerekiyor (yaklaşık 46.000 dolar). (Orada haftalar geçirdik)” diyor.

Kripto traderı, önde gelen akıllı mukavele platformunun bir sonraki rallisinin yetersiz kalacağını söyleyerek Ethereum’da da düşüş gösteriyor. Analist mevzuya ait olarak şöyle diyor:

Bence bu kırmızı kutu için geçerli ve oraya vardığında BTC’min geri kalanını boşaltacak. Mevcut piyasa yapısında daha düşük bir yüksek ve arzın gelmesi için mantıklı alan. Ayrıyeten bunun üzere yüksek vakit çizelgesi çizelgelerine odaklanacak ve yalnızca düşük vakit dilimlerini özel olarak takas edecek.

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında analist, 2.000 dolara dik bir düzeltme hareketi yapmadan evvel 3.500 dolara bir ETH rallisi öngörüyor. Traderın listesindeki son kripto para, Pentoshi’nin 130 dolarda dayanağı tutamazsa bir satış olayını ateşleme riski altında olduğunu söylediği Solana. Trader: “Aşağıda rastgele bir takviye görüyor musunuz? Sıçramalar satış içindir” sözünü kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.