Bitcoin

Analist: Bitcoin, XRP ve ETH Hafta Sonu Bu Düzeyleri Görebilir!

Kripto analist Filip L. Bitcoin, Ethereum ve Ripple hakkında düzey iddialarında bulunuyor. Ona nazaran kriptolar bu hafta sonu havai fişek şovları için hazır. Bitcoin fiyatı, değerli bir temel düzeyin üzerinde günlük yükseliş görüyor. Ethereum fiyatı 55 günlük SMA’da bir ölçü dirençle karşı karşıya, lakin boğalar hala iş başında. Lansmanın başlangıcı için XRP fiyatı 1,00 dolar olarak belirlendi. Analistin görüşlerinin detayları Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için hafta sonu düzeyleri

Kripto para üniteleri ayağa kalkıyor ve yatırımcıların geçen haftaki piyasa karışıklığını büsbütün unutturuyor. Bitcoin, daha fazla üst istikametli potansiyel sağlamak için aşılması gereken kritik bir düzey olan kritik 44.088 dolar düzeyinin üzerinde günlük bir yükseliş gördü. Ethereum fiyat hareketi, 55 günlük Kolay Hareketli Ortalamayı (SMA) 3.267 dolardan kıracak üzere görünüyor. Analiste nazaran XRP, 0,88 doların üzerine çıkacak ve bu da boğaların 1,00 dolarda bir maksat belirlemesi için kapıyı açıyor.

Bitcoin fiyatı, boğaların hafta sonuna kadar %12’lik bir kırılmaya hazırlandığını görüyor. Bitcoin (BTC) fiyatı, yatırımcıların nihayet daha sıkı piyasa şartlarıyla yaşamayı öğrenmeleri ve kar elde etmek için paralarını tekrar işe koymaları nedeniyle bu hafta için eksiksiz bir rapor kartı getiriyor. Bitcoin fiyat hareketi, 04 Şubat’ta çok yüksek bir reaksiyon ve o vakitten beri 44.088 dolara yanlışsız durdurulamaz bir ralli ile bunun eksiksiz bir ispatı. Bu düzeyin üzerindeki günlük kapanış ile sahne, boğaların 50.000 dolar bariyerini kovalamaya hazır görünüyor.

BTC fiyatı, daha düşük en yüksek ve daha yüksek en düşük düzeylerle birleştiği için öbür bir kırılmaya hazır görünüyor. 44.088 doların üzerinde günlük kapanışın dün gerçekleşmesi, boğaların denetimi elinde tuttuğunu kanıtlıyor ve rastgele bir kar alımını sıkı bir halde kapatacak. Aylık R1’den kısa vadede 46.740 dolar civarında bir direnç gelmesini bekleyin, fakat bu haftanın sonundaki en son gaye 48.760 dolar olacak ve gelecek hafta 50.000 doların üzerinde bir ihlal için ön konumlanacak analiste nazaran. Beyaz Saray aslında daha yüksek bir sayı olacağını söylese de, yatırımcıların yeniden de Fed’in siyaset üretimi üzerindeki tesirini ve bunun FED’den Mart’ta çift mi yoksa tek faiz artırımına mı yol açacağını değerlendirmesi gerekecek. Bu, analiste nazaran, 55 günlük SMA’nın altında tekrar kırılmaya ve takviyenin 39.780 dolardan gelmesine yol açan kısa lakin agresif bir düşüş akışına dönüşebilir.

Ethereum’da genel durum

Ethereum boğalarının bu hafta sonuna kadar ek bir %12 yarar elde etmeden evvel yapacak bir işi var. Ethereum (ETH) fiyatı, bugün karşı karşıya oldukları 55 günlük SMA ile 3,267 dolarda ne yapacakları konusunda boğaların biraz tereddüt ettiğini görüyor. Fiyat hareketi dün rastgele bir üst tarafta reddedildiği için kimi kar elde etmek epey olağan. ETH fiyatı, yatırımcıların piyasalara yine dahil olması ve orta vadede uzun vadeli fırsatlar için varlık sınıflarını taramaları nedeniyle genel olumlu hislerden gelen birkaç art rüzgar tarafından destekleniyor. Bu, 55 günlük SMA’nın üzerinde bir kırılmaya bugünün fiyat hareketi için gerekli ivmeyi eklemeli ve potansiyel olarak 3.391 dolar temel düzeyinde bir amaca ulaşmalıdır. Bu, analiste nazaran, Ethereum fiyatının bu Pazar günü 3.600 dolara yakın 200 günlük SMA’ya ulaştığı ülkü bir senaryonun kapısını açıyor.

Üstteki paragrafta daha evvel bahsedildiği üzere, düşüş, Ethereum için tam bir geri çekilmeye hakikat genişlemeye başlayabilir ve fiyatı 3.018 dolara gerileyebilir. Bu değerli düzey, boğaların uzun vadeli düşüş trendini nihayet sona erdirmek için üst kırılması için kritik olduğundan, daha fazla kayıpları koruyabilmelidir. Bu, analiste nazaran, kimi boğaları, bunun tekrar satın almak için yanlışsız alan olup olmadığı konusunda baş karıştırsa da, aylık pivotta 2,927 dolara yanlışsız aşağı istikametli muhtemel bir kayma yahut hatta 2,800 dolardan kırmızı azalan trend çizgisinden bir sıçrama bekleyin.

XRP fiyatı, boğaların sonunda 0,88 ABD dolarının üzerine çıkmak için ter döktüğünü görüyor, lakin 1,00 ABD doları için beklentiler var. Ripple (XRP), alıcılar ve satıcılar birbirine hakikat çekilirken daha düşük tepeler ve daha yüksek düşüşlerle harika bir sıkıştırma oluşumunda. Kesin sonuç, ayıların yoldan çıkması ve boğaların 200 günlük SMA’nın biraz altında 0,95 dolara yükselmesi için oda açmasıyla birlikte üst istikametli bir yükseliş patlaması olacak. Bu SMA, boğalar fiyat hareketini onun üzerine ittiğinde daha fazla üst potansiyele sahip kıymetli bir hassaslık faktörüdür. 200 günlük SMA’yı boğaların lehine sağlam bir takviyeye dönüştürmek ve rastgele bir düşüşe yahut kar elde etmelerine dayanmalarını sağlamak için günlük bir kapanışın gerekli olduğu vurgulanmalı ve altı çizilmelidir.

Analiste nazaran, 1,00 dolar olarak belirlenen kâr amacıyla, yatırımcılar uzun gitmek için rastgele bir durumda atlamak isteyecekleri ve ayıların teknik bir boğa tuzağı çekmesi için kapıyı açacakları için boğalar kör olabilir. XRP 0,84 dolara ve muhtemelen 0,78 dolara düşerek yeşil yükselen trend çizgisinin destekleyici bir öge üzere biraz sallanmasına neden olur. Lakin 55 günlük SMA ve 0,78 dolar, takviye sağlamak ve daha fazla ziyanı denetim altına almak için harika göründüğünden, ayı baskısı kısa ömürlü olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.