Bitcoin

Analist: Bitcoin’i Unutun! Ocak’ta Bu 3 Altcoin’e Bakın

Analist Bhushan Akolkar, “Bitcoin’i unutun ve bu üç altcoin Ocak ayı için radarınızda tutun” tavsiyesinde bulunuyor. Bitcoin bir müddettir baskı altında süreç görüyor. Son piyasa düzeltmesi tedirginlik yarattı ve yatırımcı hassaslığını azalttı, fakat bu üç kripto para ünitesi bu ay oyunun kurallarını değiştirebilir. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

O üç altcoin hangileri?

1. Terra’nın LUNA’sı geçen ay tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 100 dolara ulaştı ve o vakitten beri şu ana kadar %30’u düzeltti. Yazım sırasında LUNA %3 artışla 72,00 dolardan süreç görüyor. Analiste nazaran TerraUSD’nin süratli büyümesine bakarsak, Terra’nın LUNA‘sında hala çok iş var. UST stablecoin, piyasa pahasına nazaran aslında en yeterli 20 kripto para ünitesi ortasında yer alıyor.

2. Polygon (MATIC), Ethereum’daki yüksek gas fiyatı nedeniyle çok yarar sağlıyor ve gelecekte de bunu yapmaya devam edecek. MATIC, geçen ay Aralık 2021’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.84 dolara ulaşarak en uygun performans gösterenlerden biriydi. O vakitten beri, MATIC %30’dan fazla düzeltme yaptı ve şu anda 2 doların biraz üzerinde tutuyor. Poligon, son güncellemeye nazaran, 0xPolygon köprüleri de Aralık ayının son haftasında 500 milyon dolarlık girişe şahit oldu. Analiste nazaran,  MATIC’in bu yıl ya da yalnızca önümüzdeki aylarda 10 dolara kadar çıkması ve birinci on kripto listesine girmesi sürpriz olmaz.

3. Chainlink (LINK), pazar trendine meydan okumak için çok çalışıyor. Aşağı taraflı piyasa baskısına karşın, LINK üst hakikat ilerliyor. LINK 27 dolar fiyatla %4 artışla süreç görüyor. LINK’in bu yıl bir ortaya gelme mümkünlüğü, birtakım kıymetli gelişmeler nedeniyle yüksek. Geçen yıl Chainlink, Toplam Paha Garantisinde (TVS) 75 milyar dolarlık değerli bir dönüm noktasına ulaştı ve bu da onu DeFi ekosisteminde merkezi olmayan konsensüsün en kıymetli ikinci biçimi haline getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.