Alt Coin

Analist, Boğa Koşusu Beklediği 3 Altcoin’in İsmini Verdi!

Bitcoin (BTC), boğaları tekrar harekete geçiren 40 bin dolar direncine 4 bin dolar daha ekledi. 2021’de yarım kalan 100 bin iddialarının de bu yıl içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Tanınmış bir kripto para analisti olan Joe Parys, 2022’de muhtemel bir Bitcoin boğasına eşlik edebilecek 3 altcoin projesini paylaştı. Analist beklentilerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

İşte analistin boğa beklediği 3 altcoin

  • Ripple, listenin birinci altcoin projesi. Başlamak için XRP, Ripple ve RippleNet ortasındaki farkları gözden geçirelim. XRP, XRP ledger üzerine kurulmuş bir kripto ödeme ağı olan RippleNet üzerinde çalışan para ünitesi. RippleNet, Ripple tarafından işletilirken, XRP ledger açık kaynaklı ve Blockchain’e dahil değil, daha evvel açıklanan dağıtılmış bilgi tabanına dayanıyor.
  • Ethereum (ETH), listenin ikinci altcoin projesi. Birebir vakitte en büyük altcoin olan ETH, mahallî kripto para ünitesi Ether (ETH) ile açık kaynaklı, merkezi olmayan bir Blockchain teknolojisi. ETH, çeşitli kripto para ünitelerinin yanı sıra merkezi olmayan akıllı mukavele yürütme için bir platform vazifesi görür. Bitcoin ve Ethereum ekseriyetle tıpkı anda yahut birbirine çok yakın bir formda yükseldiğinden ETH fiyatı 3.000 dolara geri dönmeyi başardı.
  • Decentraland (MANA), listenin metaverse coin temsilci. Decentraland, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, eğlenmesine ve bunlardan para kazanmasına imkan tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal gerçeklik platformu. Kullanıcılar, bu sanal ortamda, daha sonra geçebilecekleri, geliştirebilecekleri ve para kazanabilecekleri arazi kesimleri edinirler. Metaverse projesi, 24 milyon dolarlık ICO’nun bir sonucu olarak 2017 yılında kuruldu. 2019’da kapalı bir beta periyodundan sonra Şubat 2020’de halka açıldı. Kullanıcılar, o vakitten beri LAND parsellerinde etkileşimli oyunlar, geniş 3D sahneler ve bir dizi öbür etkileşimli aktiflik dahil olmak üzere çeşitli etkileşimli tecrübeler oluşturdular.

Yazım sırasında, Ripple (XRP), Ethereum (ETH) ve Decentraland (MANA) sırasıyla 0.7771, 3,128.33 ve 3.32 dolardan süreç görüyor. Bitcoin fiyatı 7 Şubat’ta 44 bin dolara temas ederken, birden fazla büyük hacimli altcoin yükselişe çift haneli çıkarlarla eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.