Alt Coin

Analist: Bu 3 Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda Parabolik Olabilir!

Bitcoin fiyatının 43.000 doları aşmasıyla altcoin fiyatları birtakım korelasyonlar gösteriyor. Bu yazıda, Youtube kanalı Cheeky Crypto analistinin önümüzdeki haftalarda parabolik yükseliş beklediği Fantom (FTM), Harmony (ONE) ve Near Protocol’un (NEAR) son durumlarına göz atalım.

Önümüzdeki haftaların 3 parabolik altcoin projesi

Analistin bahsettiği birinci altcoin Harmony (ONE), merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur. Ağ, saniyeler içinde blok oluşturmaya müsaade veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamaların çalışma halini yenilemeyi amaçlıyor. Harmony’nin muvaffakiyetinin ardında sağlam teknolojisi ve geliştirici takımı kadar topluluğu da bulunuyor. Analiste nazaran inşa sürecinde olan DeFi krallıkları ve Harmony’e katılacak bedeller ONE fiyatının karlı bir seçim olmasına yardımcı olabilir. ONE, yazım sırasında 0.353 dolardan süreç görüyor.

Listedeki başka altcoin Near Protocol (NEAR), topluluk tarafından işletilen bir bulut (cloud) bilgi süreç platformu olarak tasarlanmış ve düşük süreç suratları, düşük randıman ve zayıf birlikte çalışabilirlik üzere rakip Blockchain platformlarını tıkayan birtakım sınırlamaları ortadan kaldıran katman Blockchain teknolojisidir. Altcoin projesi, DApp’ler için ülkü ortamı sağlar ve geliştirici ve kullanıcı dostu bir platform oluşturur. NEAR fiyatı ayı piyasasına karşı çok güçlü duruş sergiledi ve yazım sırasında 18.39 dolardan süreç görüyor. Tarihi olarak bunu gördüğümüzde, analiste nazaran bu cins projeler fevkalâde kazanımlar elde etmeye ve parabolik yükselmeye devam ediyor.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listedeki son altcoin Fantom (FTM), kendi konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan, bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı mukavele platformudur. Altcoin projesi ayrıyeten yapay zekaya geçti. Fantom oranı kayıt sırasında güçlü ve önümüzdeki birkaç hafta içinde artması bekleniyor. FTM yazım sırasında 3.03 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.