Alt Coin

Analist: Bu 3 Altcoin Yatırımcılarını Ödüllendirecek!

Kripto analisti Tyler Swope, sabırlı yatırımcılarını ödüllendireceğine inandığı yıl sonu amaçlı altcoin projelerini paylaşıyor. Elbette, Swope’nin varsayımlarının mutlaklık bulundurmadığını unutmayın. Analist, beklediği yükselişi aşağıdaki tahlillere dayandırıyor.

Analiste Chainlink’i yakından takip ediyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Tyler Swope, yakın tarihli Youtube görüntüsünde, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK) ve yatırımcılarını üstün bir stake sistemi aracılığıyla ödüllendireceğini söylediği iki altcoin projesini paylaştı. Analiste nazaran, üç kripto para ünitesi, enflasyonist mükafatlar yerine sırf gerçek hayattaki iş performansına dayanan yeni bir stake metodundan yararlanarak öbür projelerden ayrılıyor. Swope şunlarla başlıyor:

Gerçek dünyadaki iş performansına dayalı yeni bir stake çeşidi geliyor. Artık spekülasyon ve enflasyon bir altcoin’in ana itici gücü olmayacak, fakat pay, ölçümlere, performansa ve bir sanayi ekosistemindeki kriptolar ortasındaki amaçların hizalanmasına bağlanabilir.

Faiz yahut ödül elde etmek için kripto stake etmek yahut kilitlemek, altcoin’in tokenlerinin arzını artırma eğilimindedir ve bu da enflasyona yol açar. Swope, LINK’in istenmeyen node sağlayıcılarını keserek ve yeterli olanları ödüllendirerek bununla çaba etmeyi planladığını söylüyor:

Chainlink staking’in hoşluğu, Oracle node’lerinin, mutabakatların gerektirdiği teminat için topluluktan LINK tokenlerini toplayabilmesidir. Bu büyümeye müsaade verir. Âlâ hizmet sağlayıcılar, topluluktan hisse alabildikleri ve gelirleri, yani hizmet mükafatlarını toplulukla paylaşabildikleri için, müşteriler için daha fazla hizmet mukavelesi gerçekleştirebilecekler.

Altcoin projeleri gerçek kullanım durumlarıyla gündeme geliyor

  • Swope ayrıyeten açık kaynaklı, merkezi olmayan, dijital teknolojilerden yararlanan düşük karbonlu bir sistemi hızlandırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformu olan Energy Web Token’i (EWT) yakından takip ediyor. Analist, EWT’nin sırf yeterli performans gösterdiği düşünülen hisse sahiplerini ödüllendirerek enflasyonla uğraş için emsal bir planı olduğunu söylüyor.
  • Son olarak, Swope, “kodsuz” yaklaşımını kullanarak büyük işletmeler için Blockchain’i ve kontratları kolaylaştırmayı amaçlayan bir çerçeve olan Unibright’ın lokal hizmet token’i olan UBT’yi gündeme getiriyor. Analist, kurumsal tertipleri Ethereum’a bağlamayı amaçlayan bir proje olan Baseledger token modelinde UBT’nin ehemmiyetini vurguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.