Alt Coin

Analist: Bu 4 Altcoin 2022’nin En Yeterlisi Olabilir!

Bu 4 altcoin 2022’de yatırım yapılabilecek en güzel altcoinler mi? Önümüzdeki yıl hangi metaverse platform coinleri hakim olacak? Analist Jessica Lloyd, bu soruları yanıtlıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

4 altcoin hangileri ?

Solana (SOL). 2022’de hakim olma potansiyeline sahip birinci kripto para Solana’dır. Solana, yalnızca 12 ayda %10.000’in üzerine çıkarak 2021’in en yeterli performans gösteren oyuncularından biri oldu. O vakitten beri geriye bakmadı. Solana, saniyede yüksek süratli süreçleri (TPS) için Usain Bolt blok zinciri olarak bilinen yüksek amaçlara sahip.

Crypto.com (CRO). Dünya çapında 10 milyon kullanıcıya sahip olan crypto.com ve CRO, 2021’de en çok ses getiren altcoinler ortasında yer alıyor. Crytpo.com, platformun gelecekteki gelişimi nedeniyle bu listede ikinci sırayı hak ediyor. 2020’de şirketin DeFi cüzdanı piyasaya çıktı ve bu yıl pazaryeri de piyasaya sürüldü. Snoop Dogg ve İtalyan dizi reklamları çabucak katılan markaların başında geldi.

Decentraland (MANA). 2022 için altcoin listemizdeki bir sonraki aday, merkezi olmayan bir token olan MANA. Metaverse daha yeni başlıyor ve Decentraland, onu kripto para üniteleri ortasında nitekim bir destek noktası yapan çok sayıda rekabet avantajına sahip. MANA ve öbür metaverse kripto paraları, Facebook’un Meta olarak yine markalaşmasından çabucak sonra yüksek büyüme oranlarına sahiptir. MANA oyun alemi, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, kullanıcıların MANA’larını Ethereum tabanlı cüzdanda tutmaları gerekir.

Ripple (XRP). XRP, büyük bir takipçi kitlesine sahip ve ayrıyeten piyasa pahasına nazaran birinci on içinde. Kripto dünyasında, Ripple, bankaların ve finans kurumlarının mevcut ödeme ağlarından daha düşük bir maliyetle verimli bir formda para transfer etmesini sağlayan bir teknoloji önerisi yapıyor. Öbür projeleri de var ve ülkeler ortasındaki ödemeler için XRP tokenlerini kullanıyorlar. Ripple yöneticileri, direkt yatırımcılara ve halka 1,3 milyar dolar pahasında XRP sattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.