Alt Coin

Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Mükemmel Kripto Portföyü

Tanınan bir kripto analisti, kripto piyasaları yeni bir yıla girerken en uygun altcoin seçimlerini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Analistin altcoin portföyünde neler var?

Into the Cryptoverse kurucusu Benjamin Cowen, vermiş olduğu bir röportajda, 1. katman Blockchain projelerinin birincil ilgi odağı olduğunu söylüyor ve portföyünde bahsediyor:

Açıkçası Ethereum var, lakin bu bir tıp ‘altcoin endeksi’. Altcoin’lerinizin Ethereum’dan daha uygun performans göstermesini yahut en azından ona karşı salınmasını istiyorsanız, makro ölçekte ETH bedellerine bakın. MATIC bence yeterli bir proje, katman-2 ölçeklemenin değerli olduğunu düşünüyorum. Ancak tıpkı vakitte Cardano, Polkadot, Avalanche var.

Ayrıyeten Benjamin Cowen’in listesinde Cardano (ADA), cross-chain birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT), katman-1 akıllı kontrat platformu Avalanche (AVAX) var. Analist, yıla 2 doların altında başlayan ve Kasım ayında yaklaşık 260 dolara yükselen akıllı kontrat platformu Solana’yı (SOL) da beğeniyor:

Solana, bence yeterli, istediğimden biraz daha merkezi. Lakin bu, kimi beşerler için kesinlikle makûs bir şey olduğu manasına gelmiyor, zira kimi beşerler bunu tercih ediyor.

Benjamin Cowen, Chainlink (LINK)’in ETH ile ilgili hayal kırıklığı yaratan sayılarına karşın Oracle ağı ile ilgilenmeye devam ediyor:

Chainlink farklı, zira ayı piyasasında sahiden yeterli iş çıkardı. Tutuyorum ve bu piyasa döngüsünde beklentilerimi karşılamadı. 2022’de güzel bir şeyler yapacak birini arıyorum zira açıkçası, son 18 ayda Ethereum’a karşı %90 düştü.

Listesinin sonuncusu merkezi olmayan bir stablecoin paketini destekleyen Ethereum rakibi Terra (LUNA). Benjamin Cowen kelamlarını şöyle tamamlıyor:

İzlediğim esas projeler ADA, DOT, AVAX, MATIC, LUNA, SOL. Yalnızca birinci 10 yahut 20’ye bakarsanız yanlış gitmek nitekim sıkıntı. Katman-1’leri, birkaç katman-2’yi ve bir oracle. Bence bu şahane bir kripto portföyü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.