Bitcoin

Analist: Bu Altcoin, Cardano, BTC ve ALGO’nun İzlerini Taşıyor!

Ünlü kripto analiste nazaran bir altcoin artık Cardano, Algorand ve Bitcoin’in breakout öncesi modellerini yansıtıyor. Tanınan bir kripto stratejisti, bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoinin, patlama öncesi devrinde öbür tanınan kripto varlıklarının modellerini taklit ettiğini söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano, BTC ve ALGO’nun peşinde bir altcoin

Pentoshi olarak bilinen takma isimli kripto analisti, 429.500 Twitter takipçisine Curve Dao Token’ın (CRV) “sarmal bir yay sargısı” üzere göründüğünü söylüyor. CRV, derin likidite çekerek asgarî oynaklığı sağlamayı amaçlayan stablecoinler için merkezi olmayan bir değişim aracı olan Curve Finance için idare tokeni. Pentoshi, Curve/Bitcoin (CRV/BTC) grafiğinde, CRV‘nin bir hacim boşluğuna girerken daha yüksek tepeler ve daha yüksek tabanlar yapmaya başladığı bir model gördüğünü belirtiyor. Analist,  “Çizelge. Hacim boşluğuna HH + HL sıkıştırmalı pak, çok yıllı seviye” sözlerini kullanıyor.

Piyasa bedeline nazaran 74. sıradaki kripto para, son 24 saatte %9,43 artışla, yazı yazılırken 5,09 dolardan süreç görüyor. CRV ayrıyeten bir ay evvel fiyatlandırıldığı düzeyle neredeyse tıpkı düzeyde süreç görüyor. Analist daha sonra CRV’nin grafiğini, ölçeklenebilir akıllı mukavele platformu Algorand (ALGO), pay ispatı blockchaini Cardano (ADA) ve önde gelen kripto Bitcoin tarafından yapılan evvelki rallilerin biçimiyle karşılaştırıyor. ALGO, gün içinde %1,12 düşüşle 1,62 dolardan süreç görürken, ADA son 24 saatte %2,80 artışla 1,34 dolardan fiyatlandı. BTC, yazı yazılırken %3 artışla 50 bin doların üzerinde el değiştiriyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.